۱۳۸۹ اردیبهشت ۱۴, سه‌شنبه

زندانیان سیاسی صدور احکام اعدام علیه دستگیرشدگان اعتراضات را محکوم می کنند

بنام خدا

رژیم حاکم بر ایران بیش از سه دهه است که به بهانه های واهی مردم مبارز ایران را پشت درهای بسته به اعدام محکوم می کند و زندانها را مملو از زندانی زنان و مردان و کودکانی می کند که تنها گناهشان زندگی در ایران است.

هربار رژیم که احساس خطر می کند همگام با به رگبار بستن مردم کوچه و خیابان شماری از دستگیر شدگان را هم به جوخه های اعدام می سپارد. اینک در آستانه فرا رسیدن 22 خرداد روز تقلب بزرگ رژیم برای چشم زهر گرفتن از مردم مبارز ایران حکم اعدام تعدادی از هموطنان ما را صادر نموده است که جعفر کاظمی نمونه ای از آنها است.

جعفر بیش از 7 سال از عمر نوجوانی اش را قبلا در زندانهای این رژیم مستبد حاکم بر ایران گذرانده و اینبار فقط به جرم شرکت در اعتراضهای خیابانی نسبت به تقلبهای گسترده در انتخابات نمایشی و مزحک ریاست جمهوری دستگیر و در بازجوئیها از ایشون می خواهند که در مصاحبه های ساخته و پرداخته وزارت اطلاعات مشارکت جوید در غیر اینصورت حکم اعدام او را صادر می کنند. او گفته بود که در مصاحبه شرکت می کند اما حقایق را بیان می کند.

وزارت اطلاعات نپذیرفته بود و حکم اعدام او را همانطور که گفته بودند در شعبۀ 28 صادر و تجدید نظر هم به امر وزارت اطلاعات آن را تایید نموده است.

بیم آن می رود که در سالگرد 22 خرداد برای خاموش کردن اعتراضهای مردم ایران این حکم به اجرا در آید.

لذا ما زندانیان سیاسی گوهر دشت این حکم را محکوم کرده و خواستار محاکمه آزادانه و عادلانه و .... عموم زندانیان سیاسی هستیم و از تمام محافل حقوق بشر بین المللی دراین راستا کمک می طلبیم.

وسیعلمون الذین ظلمو ای منقلب ینغلبون

جمعی از زندانیان سیاسی زندان گوهردشت کرج

13 اردیبهشت 1389

انتشار:فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران


http://pejvakzendanyan.blogfa.com

pejvak_zendanyan10@yahoo.com

pejvakzendanyan@gmail.com

Tel.:0031620720193

هیچ نظری موجود نیست: