۱۳۸۸ مهر ۱۹, یکشنبه

فیلم و اسناد قاطع غیرقانونی و غیر انسانی بودن اعدام بهنود شجاعیدر مدارک زیر شما مشاهده خواهید کرد اعدام بهنود شجاعی به خواست و اسرار رئیس قوۀ قضائیه منصوب شده توسط ولی فقیه علی خامنه ای که با پنهان شدند در پشت خانواده مقتول جنایت مرتکب شده را مشروع جلوه دهد. این اعدام بخاطر رضایت خانواده پایان یافته بود و همچنین به لحاظ مذهبی مشروعیت خود را از دست داده بود. و از لحاظ قوانین بین المللی که ایران امضاء کننده آن است به طور فاحشی نقض شده است.

فیلم اعلام رضایت خانواده
در زیر شاهد فیلم رضایت خانواده مقتول در تاریخ 17/4/1387 در حضور هنرمندان سینما عزت الله انتضامی،پرویز پرستوئی و کیومرث پور احمد همراه با آقایان سید محمد مجابی ،نویسنده و فعال محیط زیست و دکتر محمد گلزاری ،استاد دانشگاه علامه طباطبائی در منزل خانواده نصرالهی (آقای عزیز نصرالهی) که در حضور حاضرین و مقابل دوربین اعلام رضایت می نمایند.
و همچنین صورتجلسه امضاء شده توسط خانواده مقتول و شهود حاضر در جلسه تیرماه 87 و به تایید قوه قضائیه رسیده شده

فتوای روحانیون
همچنین فتواهای مذهبی چند روحانی به نامهای مکارم شیرازی،آیت الله بهجت و صانعی

نقض کنوانسیون حقوق کودک

کنوانسیون حقوق کودک، مجازات اعدام برای نوجوانانی را که هنگام ارتکاب جرم زیر سن قانونی بوده‌اند، منع کرده است. براساس ماده ۳۷ این کنوانسیون «مجازات مرگ و یا حبس ابد بدون امکان بخشودگی را نمی‌توان در مورد کودکانی اعمال نمود، که در سن زیر ۱۸ سالگی مرتکب جرم شده‌اند.»

هیچ نظری موجود نیست: