۱۳۸۹ بهمن ۸, جمعه

شیوۀ جدید سرکوب ،همراهی پاسداربندها با زندانیان سیاسی بیمار


بنابه گزارشات رسیده به "فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران" روز پنجشنبه 7 بهمن ماه وضعیت جسمی زندانی سیاسی ارژنگ داودی بدلیل شرایط سخت و غیر انسانی در سالن 12 بند 4 زندان گوهردشت کرج به وخامت گرایید و برای مدت کوتاهی با همراهی پاسداربندها به بهداری زندان منتقل شد.
همراهی پاسدار بندها با زندانیان سیاسی به بهداری زندان، شیوۀ جدید وزارت اطلاعات برای کنترل شدید زندانیان سیاسی می باشد تا زندانیان سیاسی نتوانند با سایر زندانیان در بهداری زندان ارتباط برقرار کنند و وضعیت وشرایط خود را با آنها در میان بگذارند.
وضعیت جسمی زندانی سیاسی ارژنگ داودی همچنان حاد می باشد ولی وزارت اطلاعات مانع درمان جدی او است.
تعدادی از بازجویان وزارت اطلاعات برای تشدید فشار و اذیت وآزار و ایجاد محدودیتهای غیر انسانی علیه زندانیان سیاسی در زندان مستقر شده اند.فردی که فشارها و اذیت وآزارها را علیه زندانیان سیاسی به اجرا در می آورد فرجی جانشین اطلاعات زندان گوهردشت کرج می باشد. این فرد از زمان انتقال زندانیان سیاسی به سالن 12 بطور متمرکز زندانیان سیاسی را مورد تهدید،تحت فشارهای غیر انسانی و محدودیتهای مختلف قرار می دهد.
فرجی نژاد از شکنجه گران معروف زندان گوهردشت کرج می باشد و ما بارها گزارشهای مستندی در مورد شکنجه های ضدبشری وی علیه زندانیان انتشار داده بودیم. این جنایتکار علیه بشریت در قتل ،تجاوز جنسی،استعمال باتون،شکستن دست و پای زندانیان و شکنجه های که منجر به ناقص کردند اعضای بند زندانیان می شود نقش دارد.
صادق لاریجانی منصوب ولی فقیه علی خامنه ای و وزارت اطلاعات دستور ایجاد شرایط غیر انسانی و محدودیتهای سخت علیه زندانیان سیاسی را صادر کرده اند و سازمان زندانها و شکنجه گران وزارت اطلاعات در حال اجرای دستورات ضدبشری آنها علیه زندانیان سیاسی در سالن 12 بند 4 می باشند.
فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران،ایجاد شرایط طاقت فرسا و غیر انسانی علیه زندانیان سیاسی را محکوم می کند و از دبیر کل و کمیسر عالی حقوق بشر خواستار اقدامات عملی برای پایان دادن به جنایت علیه بشریت توسط رژیم ولی فقیه علی خامنه ای در ایران است.
فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران
08 بهمن 1389 برابر با 28 ژانویه 2011
گزارش فوق را به سازمانهای زیر ارسال گردید:
دبیر کل سازمان ملل
کمیساریای عالی حقوق بشر
کمسیون حقوق بشر اتحادیه اروپا
سازمان عفو بین الملل

http://hrdai.net
info@hrdai.net
pejvak_zendanyan10@yahoo.com
pejvakzendanyan@gmail.com
Tel.:0031620720193
استفاده از گزارشهای فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران تنها با ذکر منبع مجاز است

هیچ نظری موجود نیست: