۱۳۸۹ دی ۱۸, شنبه

باز گردادن منصور اسلول رهبر سندیکای شرکت واحد به بند عمومی

بنابه گزارشات رسیده به "فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران" روز شنبه 18 دی ماه منصور اسالو رئیس هیئت مدیره سندیکای شرکت اتوبوس رانی تهران و حومه پس از تحمل 8 روز سلول انفرادی و شرایط طاقت فرسا و غیر انسانی در بند 1 معروف به سگدونی به بند 3 زندان گوهردشت کرج بازگردانده شد. رهبر سندیکای شرکت واحد بدلیل شرکت در مراسم گرامیداشت شهید راه آزادی مردم ایران علی صارمی روز 11 دی ماه به سلولهای انفرادی منتقل شد.
بازجویان وزارت اطلاعات برای ایجاد رعب و وحشت در این بند او را به سلولهای انفرادی منتقل کردند ولی زندانیان سیاسی با ارسال پیام ها و برگزاری گسترده مراسم گرامیداشت برای این شهید به ترفندها و اعمال ضدبشری بازجویان وزارت اطلاعات وقعی ننهادند.
در حال حاضر 2 زندانی سیاسی به نام های رضا جوشن و محمد رضا پور شجری وبلاگ نویس در سلولهای انفرادی بند 1 معروف به سگدونی زندانی هستند.
فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران، انتقال زندانیان سیاسی که در حال طی محکومیت غیر قانونی و غیر انسانی هستند به سلولهای انفرادی را محکوم می کند و از کمیسر عالی حقوق بشر و سایر مراجع بین المللی خواستار اقدامات عملی برای پایان دادن به جنایت علیه بشریت توسط رژیم ولی فقیه علی خامنه ای در ایران است.
فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران
11 دی 1389 برابر با 01 ژانویه 2011
گزارش فوق را به سازمانهای زیر ارسال گردید:
دبیر کل سازمان ملل متحد
کمیساریای عالی حقوق بشر
کمسیون حقوق بشر اتحادیه اروپا
سازمان عفو بین الملل


http://hrdai.net
info@hrdai.net

pejvak_zendanyan10@yahoo.com
pejvakzendanyan@gmail.com
Tel.:0031620720193
استفاده از گزارشهای فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران تنها با ذکر منبع مجاز است

هیچ نظری موجود نیست: