۱۳۹۱ خرداد ۹, سه‌شنبه

انتقال گروهی از زندانیان، زندان قزل حصار و گوهردشت کرج برای اجرای حکم ضدبشری اعدام


بنابه گزارشات رسیده به "فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران" صبح امروز 2 گروه از زندانیان محکوم به اعدام از زندانهای قزل حصار و کوهردشت کرج جهت اجرای حکم ضدبشری اعدام  به سلولهای انفرادی زندان اوین منتقل شدند.
روز سه شنبه 9 خرداد ماه حداقل 5 نفر از سالنهای 3 و 4 واحد 2 زندان قزل حصار کرج جهت اجرای حکم ضد بشری اعدام به سلولها انفرادی بند 240 زندان اوین منتقل شدند در میان آنها 2 تن از تبعۀ افغانستان است. نام  یکی از زندانیانی که امروز جهت اجرای حکم اعدام به سلول انفرادی منتقل شد به قرار زیر می باشد:
زندانی محمد شریفی فرزند شریف 35 ساله تبعۀ کشور افغانستان او از سالن 4 واحد 2 زندان قزیل حصار بود که به سلولهای انفرادی بند 240  زندان اوین منتقل شد.این زندانی 3 سال است که در زندان قزل حصار زندانی بود.
همچنین گروه دیگری از زندانیان از بندهای مختلف زندان گوهردشت کرج به سلولهای انفرادی زندان اوین منتقل شدند.نام یکی از زندانیان که جهت اجرای حکم قرون وسطایی اعدام به سلولها انفرادی منتقل شد کورش زرینی 35 ساله بود. این زندانی در جریان اعتراضات گسترده و خونین به اعدام ها در واحد 2 زندان قزل حصار در چهارشنبه سوری دو سال پیش شرکت داشت که بعد از آن او را به سالن 3 بند 1  زندان گوهردشت کرج تبعید کردند و بیش از 7 سال است که در زندانهای کرج زندانی می باشد.
آخوند علی خامنه ای ولی فقیه رژیم سیاست اعدام های گروهی و در ملا عام  را  تعیین می کند وتوسط میر غضب وی آخوند  صادق لاریجانی از جنایتکاران علیه بشریت مورد تایید قرار می گیرد و به اجرا در می آید. از اوایل اردیبهشت ماه تاکنون بنابه آمارهای رسانه های دولتی و بخش کوچکی از اعدام های مخفی نزدیگ به 100 نفر اعدام شده اند.هدف از این اعدام ها ایجاد فضای رعب و وحشت در جامعه است.
فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران،اعدام های گروهی و در ملا عام که به طرز جنون آمیزی توسط آخوندها در ایران به اجرا در می آید را به عنوان جنایت علیه بشریت محکوم می کند. سکوت و بی عملی سازمانها و مجامع بین المللی باعث شده است که آخوندها در ایران به کشتار خود ابعاد گسترده ای بدهند.لذا برای پایان دادن به اعدام های گروهی و در ملا عام خواستار ارجاع پرونده آخوند علی خامنه ای ولی فقیه رژیم به شورای امنیت سازمان ملل متحد جهت گرفتن تصمیمات لازم اجرا می باشد .
فعالین حقوق بشرو دمکراسی در ایران
09 خرداد  1391 برابر با 29 می2012
گزارش فوق  به سازمانهای زیر ارسال  گردید:
کمیساریای عالی حقوق بشر
گزارشگر ویژه حقوق بشر سازمان ملل متحد
گزارشگر ویژه اعدام سازمان ملل متحد
کمسیون حقوق بشر اتحادیه اروپا
سازمان عفو بین الملل

info@hrdai.net
                   
pejvak_zendanyan10@yahoo.com
pejvakzendanyan@gmail.com
Tel.:0031620720193
استفاده از گزارشهای فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران تنها با ذکر منبع مجاز است
  

هیچ نظری موجود نیست: