۱۳۹۱ اردیبهشت ۲۶, سه‌شنبه

انتقال گروهی از زندانیان گوهردشت برای اجرای احکام ضد بشری اعدام به زندان اوین


بنابه گزارشات رسیده به "فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران" انتقال گروهی از زندانیان زندان گوهردشت کرج به سلولها انفرادی  زندان اوین  جهت اجرای حکم ضدبشری اعدام.
روز سه شنبه 26 اردیبهشت ماه گروهی از زندانیان  بند4  و بندهای دیگر زندان گوهردشت کرج به سلولها انفرادی زندان اوین جهت اجرای حکم اعدام منتقل شدند. اسم یکی از زندانیانی که امروز به سلولها انفرادی زندان اوین م منتقل شد به قرار زیر می باشد:
زندانی نادر اصغری 50 ساله فرزند عسکر ، او از حسینیه سالن 11 بند 4  زندان گوهردشت کرج به سلولها انفرادی زندان اوین منتقل شد  این زندانی  5 سال است که در زندان بسر می برد.
از طرفی دیگر از زندان اوین با همسر این زندانی تماس گرفته شد و به آنها گفته شد که برای آخرین دیدار به زندان اوین مراجعه کنند.
سیاست اعدام زندانیان سیاسی و اعدام های گروهی توسط آخوند علی خامنه ای ولی فقیه رژیم گرفته می شود و بوسیلۀ آخوند صادق لاریجانی معروف به میر غضب ولی فقیه و منصوب وی در قوۀ قضاییه که در لیست ناقضیین بین المللی حقوق بشر قرار داد و از جنایتکاران علیه بشریت می باشد احکام اعدام را مورد تایید و دستور اجرای آنها را صادر می کند.هدف از این اعدام ها ایجاد فضای رعب و وحشت در جامعه می باشد.
فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران،اعدام های گروهی که بصورت مستمر در زندانها ولی فقیه آخوند علی خامنه ای به اجرا گذاشته می شود را به عنوان جنایت علیه بشریت محکوم می کند و از کمیسر عالی حقوق بشر و سایر مراجع بین المللی خواستار ارجاع پرونده جنایت علیه بشریت رژیم ولی فقیه آخوند علی خامنه ای به شورای امنیت سازمان ملل متحد جهت گرفتن تصمیمات لازم اجر می باشد.
فعالین حقوق بشرو دمکراسی در ایران
26 اردیبهشت 1391 برابر با 15 می2012
گزارش فوق  به سازمانهای زیر ارسال  گردید:
کمیساریای عالی حقوق بشر
گزارشگر ویژه حقوق بشر سازمان ملل متحد
گزارشگر ویژه اعدام سازمان ملل متحد
کمسیون حقوق بشر اتحادیه اروپا
سازمان عفو بین الملل

info@hrdai.net
                      
pejvak_zendanyan10@yahoo.com
pejvakzendanyan@gmail.com
Tel.:0031620720193
استفاده از گزارشهای فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران تنها با ذکر منبع مجاز است

هیچ نظری موجود نیست: