۱۳۹۱ خرداد ۱۰, چهارشنبه

اعدام قرون وسطایی گروه دیگری از زندانیان در زندان اوین


بنابه گزارشات رسیده به "فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران" زندانیانی که روز گذشته جهت اجرای حکم اعدام به سلولهای انفرادی منتقل شدند صبح امروز در زندان اوین اعدام شدند.
روز چهارشنبه 10 خرداد ماه،  حکم اعدام تعدادی از زندانیان در زندان اوین به اجرا گذاشته شد.یکی از زندانیان به نام کوروش زرینی 35 ساله از سالن 3 بند 1 زندان گوهردشت کرج از جمله اعدام شدگان امروز می باشد.زندانی کوروش زرینی از جمله شرکت کنندگان در اعتراضات گسترده چهارشنبه سوری دو سال گذشته علیه اعدام های گروهی در واحد 2 زندان قزل حصار کرج بود.
در جریان این اعتراضات خونین که گفته می شود بیش از 40 نفر در اثر اصابت گلوله به قتل رسانده شدند و تعدادی زیادی هم زخمی شدند وهمچنین تعدادی دیگری از زندانیان شرکت کننده در اعتراضات خونین  ، برای مدت طولانی به سلولهای انفرادی منتقل و سپس به زندان گوهردشت کرج تبعید شدند.
هنوز از سرنوشت زندانیانی که روز گذشته از زندان قزل حصار کرج به سلولهای انفرادی اوین منتقل شدند خبری در دست نیست و سرنوشت آنها در ابهام است.
آخوند علی خامنه ای ولی فقیه رژیم، سیاست اعدام های گروهی و در ملا عام  را  تعیین می کند وتوسط میر غضب وی آخوند  صادق لاریجانی از جنایتکاران علیه بشریت مورد تایید قرار می گیرد و به اجرا در می آید. از اوایل اردیبهشت ماه تاکنون بنابر آمارهای رسانه های دولتی و مشخص شدن بخش کوچکی از اعدام های مخفی نزدیک به 100 نفر اعدام شده اند.هدف از این اعدام ها ایجاد فضای رعب و وحشت در جامعه است.
فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران،اعدام های گروهی و در ملا عام که به طرز جنون آمیزی توسط آخوندها در ایران به اجرا در می آید را به عنوان جنایت علیه بشریت محکوم می کند. سکوت و بی عملی سازمانها و مجامع بین المللی باعث شده است که آخوندها در ایران به کشتار خود ابعاد گسترده ای بدهند.لذا برای پایان دادن به اعدام های گروهی و در ملا عام خواستار ارجاع پرونده آخوند علی خامنه ای ولی فقیه رژیم به شورای امنیت سازمان ملل متحد جهت گرفتن تصمیمات لازم اجرا می باشد .
فعالین حقوق بشرو دمکراسی در ایران
10 خرداد  1391 برابر با 30 می2012
گزارش فوق  به سازمانهای زیر ارسال  گردید:
کمیساریای عالی حقوق بشر
گزارشگر ویژه حقوق بشر سازمان ملل متحد
گزارشگر ویژه اعدام سازمان ملل متحد
کمسیون حقوق بشر اتحادیه اروپا
سازمان عفو بین الملل

info@hrdai.net
                    
pejvak_zendanyan10@yahoo.com
pejvakzendanyan@gmail.com
Tel.:0031620720193
استفاده از گزارشهای فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران تنها با ذکر منبع مجاز است
   

هیچ نظری موجود نیست: