۱۳۸۹ اسفند ۲۳, دوشنبه

تخریب منزل آیت الله سید محمد علی کاظمینی بروجردی توسط ماموران امنیتی رژیم ولایت فقیه


بنابه گزارشات رسیده به"فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران"ظهر روز یکشنبه 22 اسفندماه نیروهای سرکوبگر ولایت فقیه طی اقدامی کاملا غیر قانونی و غیر انسانی، به منزل آیت الله سید محمدعلی کاظمینی بروجردی یورش برده و پس از تخریب منزل و مصادره اثاثیه و وسایل موجود، درب منزل را پلمب نمودند .
به گزارش دریافتی در هنگام این حمله، خانم منصوره سادات کاظمینی بروجردی دختر این مرجع تقلید فقید در منزل حضور داشته است که در اثر یورش ناجوانمردانه ی نیروهای مخلص نظام، مورد ضرب و شتم شدید قرار گرفته و از تنها ماوای خود بیرون رانده شد ! مامورین حمله کننده هیچ اشاره ای به انگیزه و دلیل انجام این حرکت تاسف بار نکرده و تنها ذکر لبیک یا امام خامنه ای را بر زبان داشتند .
سابق بر این در تاریخ 8 مرداد 85 نیز ماموران حکومتی به دستور دادگاه ویژه روحانیت به منزل مذکور که در حوالی میدان خراسان تهران قرار دارد یورش برده و پس از انجام تخریب های گسترده، اقدام به سرقت تعدادی از وسایل موجود نمودند . تعدادی از کتابهای نفیس خطی و نایاب که قابل ارزش گذاری نیست از جمله وسایل سرقت شده می باشند .
لازم به ذکر است که حمله به منزل پدر زندانی دگر اندیش آقای کاظمینی بروجردی در حالی صورت میگیرد که چندی قبل نیز ماموران زندان با استفاده از تیغ آلوده به این زندانی بیمار حمله برده و ایشان را مورد ضرب و شتم شدید قرار داده که باعث ایجاد زخمهای عمیقی بر صورت این زندانی مخالف ولایت فقیه گردید .
گفتنی ست آقای بروجردی همواره بر لزوم جدایی دین از دولت و برگزاری رفراندوم آزاد با نظارت سازمان ملل اصرار داشته و مخالفت علنی خود را با نظریه ولایت فقیه ابراز داشته است .

هواداران آقای بروجردی
23 اسفند 1389

گزارش فوق را به سازمانهای زیر ارسال گردید:
کمیساریای عالی حقوق بشر
کمسیون حقوق بشر اتحادیه اروپا
سازمان عفو بین الملل
http://hrdai.net
info@hrdai.net
pejvak_zendanyan10@yahoo.com
pejvakzendanyan@gmail.com

۲ نظر:

اکبر گفت...

بادرود
این نشانه ضعف رژیم است

Hares bidar گفت...

رژیم با این اعمال ،آبروی خود را می برد،از سیاست بازان روزگار چنین اعمالی بعید بود.
به هر حال باید منتظر واکنش از سوی نهادهای جهانی بود که شاید این بار قدری همیاری کنند.