۱۳۸۹ اسفند ۱۰, سه‌شنبه

سر دادن شعار مرگ بر خامنه ای در میدان امام حسین

بنابه گزارشات رسیده به "فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران"سر دادن شعار مرگ برخامنه ای و در گیری بین جوانان و نیروهای سرکوبگر در میدان امام حسین از ساعاتی پیش آغاز شده است.
روز سه شنبه 10 اسفند ماه حوال ساعت 16:25 تعداد زیادی از مردم و جوانان با ایجاد تجمع اعتراضی اقدام به سر دادن شعا ر مرگ بر خامنه ای نمودند و به سوی میدان میدان فردوسی در حال حرکت بودند که مورد هجوم گستردۀ نیروهای ولی فقیه علی خامنه ای قرار گرفتند. جوانان اقدام به دفاع از خود نمودند و درگیری بین مردم و جوانان با نیروهای سرکوبگر روی داد این درگیری برای مدتی ادامه یافت.
در حال حاضر در اکثر نقاط مرکزی شهر مردم و جوانان تجمع کرده اند و نسبت به حضور نیروهای سرکوبگر وقعی نمی نهند.آنها خود را برای حرکتهای گسترده اعتراضی آماده می کنند.معترضین از اقشار مختلف جامعه می باشند و در میان آنها مادران و پدران سالخورده دیده می شوند.مردم و بخصوص جوانان با عزمی راسخ قصد دارند که امروز را به یک حرکت اعتراضی گسترده علیه ولی فقیه علی خامنه ای تبدیل نمایند.
نیروهای سرکوبگر در همه جا حضور دارند . دسته های موتور سوار در زیر پل حافظ مستقر شده اند و همچنین پارک دانشجو مملو از نیروهای سرکوبگر است . نیروهای سرکوبگر بصورت سواره و پیاده در خیابانها و پیاده روها حضور گسترده ای دارند . گارد ویژه با دسته های موتورسوار خود اقدام به مانور و ایجاد رعب و وحشت می کنند.
فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران
10 اسفند 1389 برابر با 01 مارس 2011


http://hrdai.net
info@hrdai.net
pejvak_zendanyan10@yahoo.com
pejvakzendanyan@gmail.com
Tel.:0031620720193
استفاده از گزارشهای فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران تنها با ذکر منبع مجاز است

هیچ نظری موجود نیست: