۱۳۸۸ تیر ۱۱, پنجشنبه

هزاران نفر از مردم تهران با حضور در ارامگاه شهدای اخیر آنجا راگل باران کردند


بنابه گزارشات رسیده از بهشت زهرای تهران، امروز هزاران نفر از مردم تهران بر آرامگاه شهیدان راه آزادی حاضر شدند و ضمن ادای احترام آنجا را گل باران کردند.
از حوالی ساعت 17:00 بعد ظهر امروز 11 تیرماه هزاران نفر از مردم تهران بر آرامگاه شهیدان راه آزادی مردم ایران حاضر شدند و آنجا را گل باران کردند و به تک تک آنها ادای احترام کردند. مردم وقتی که با صحنه های دردناک مادران و پدارن و بستکانی که در سوگ عزیزان خود به ماتم نشسته بودندو صدای ناله های آنها همۀ حاضرین را متاثر می کرد و گوی که همۀ آنان از یک خانواده هستند و دردهای همۀ آنها یکی است مواجه می شدند. صحنه های عاطفی غیر قابل توصیف خانواده های جانباخته و مردم حاضر بر هر آرامگاه عیان بود و در موارد متعددی بر مستبدینی که این جنایتها را مرتکب شدند شعار نفرین می کردند. این مراسم تا ساعت 19:30 همچنان ادامه داشت و بر تعداد حاضرین بر مزار جان باختگان راه ازادی افزوده می شد.
از طرفی دیگر تعداد زیادی از لباس شخصیها در قطعه های مختلف بهشت زهرا پرسه می زدند و خانواده های جانباختگان و مردم را زیر نظر داشتند حضور لباس شخصیها نفرت مردم حاضر را بر انگیخته بود.
فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران، یاد و خاطرۀ تمامی جانباختگان راه آزادی مردم ایران و بخصوص شهدای اخیر را گرامی میدارد. و از تمامی مراجع بین المللی خواهان پیگرد و مجازات آمرین و عاملین کشتار مردم ایران است.
فعالین حقوق بشر ودمکراسی در ایران
11 تیر 1388 برابر با 2 ژون 2009

http://pejvakzendanyan.blogfa.com
pejvak_zendanyan10@yahoo.com
pejvakzendanyan@gmail.com
Tel.: 0031620720193

هیچ نظری موجود نیست: