۱۳۸۷ مهر ۲۱, یکشنبه

اعلام اعتصاب غذای 2 زندانی نسبت به شرایط غیر انسانی حاکم بر زندان گوهردشت کرجاینجانبان فرهنگ و شهرام پورمنصوری فرزند وادی که به اتهام اقدام علیه امنیت ملی از طریق هواپیما ربائی محکوم به اعدام شده بودیم و بعد از گذشت 8 سال اعدام به ابد تقلیل یافت و در حال حاضر مدت 9 سال می باشد که در زندان بسر می بریم و از حقوق اولیه انسانی محروم هستیم.

از تاریخ 8 مهرماه 1387 توسط رئیس بند 6 بنام سید عباس سعیدی اینجانبان فرهنگ و شهرام پورمنصوری به بند 1 منتقل شدیم و فشارهای متعددی از طریق زندان و پرسنل آن آنجام گرفت از جمله زدن برادر اینجانب و شکستن انگشتان دست به دستور رئیس زندان و قطع کردن ملاقات اینجانبان و محرومیت از امکانات زندان.

اینجانبان از تاریخ امروز 20 مهرماه 1387 اعلام می نماییم و به مدت 4 روز تا تاریخ 24 مهرماه 1387 به اداره زندان فرصت خواهیم داد تا به مشکلات اینجانبان رسیدگی شود درغیر اینصورت به دلایل زیر اقدام به اعتصاب خواهیم نمود:

1.عدم موافقت انتقال به زندان اوین علیرغم در خواستهای مکرر

2.بلاتکلیفی 9 ساله و محروم بودن از تمامی حقوق اولیه خود

3.عدم اعلام شکست حکم بدوی با وجود اینکه مسئله شکستن حکم بدوی از طریق جراید کثیر انتشار منتشر شده است

4.عدم مطابقت زندان رجائی شهر با شان و کرامت اسلامی و انسانی و رعایت نشدن حقوق شهروندی و عدم اجرای آیین نامه سازمان زندانهای اعم غذایی ،بهداشتی و غیره .

5.طبق آیین نامه طبقه بندی زندانیان ، نگهداری اینجانبان در زندان رجائی شهر خلاف قانون است آن هم سکونت در اندرزگاهی که افراد با جرایم بسیار متفاوت و جنائی نگهداری می شویم.

6. انتقال دادن من و برادرم به اندرزگاه 1 توسط توسط علی حاج کاظم رئیس زندان و سید عباس سعیدی رئیس بند 6 آن هم به بدترین شکل ممکن توسط گارد زندان و کتک زدن من و بردارم و فحاشی کردن و تحریک وکیل بند سالن 17 اندرزگاه 6 بنام علیرضا پیشتاز و با پاپوش درست کردن و گزارش های بی مورد توسط رئیس بند 6 و فشارهای متعدد.

لازم به توضیح است در صورت عدم توجه به خواسته های مشروع خود تا سرحد مرک اعتصاب خود را ادامه خواهیم داد و با عث این مشکلات اولا رئیس زندان علی حاج کاظم وسید عباس سعیدی رئیس بند 6 که تحریک کننده اصلی این ماجراها بوده اند می باشدو باید جوابگوی هر اتفاقی که برای من و برادرم می افتاد باشند.

فرهنگ و شهرام پورمنصوری

20 مهرماه 1387

زندان رجائی شهر(گوهردشت کرج)

انتشار: فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران


http://pejvakzendanyan.blogfa.com

pejvak_zendanyan10@yahoo.com

pejvakzendanyan@gmail.com

tel. : 0031620720193

هیچ نظری موجود نیست: