۱۳۹۲ آبان ۵, یکشنبه

نامه ای که شهید راه آزادی مردم ایران ناظر ملازهی به گزارشگر ویژه حقوق بشر ملل متحد نوشته بود


متن پیاده شده فایل صوتی ناظر ملازهی شهید راه آزادی مردم ایران که به گزارشگر ویژه حقوق بشر ارسال کرده بود. این شهید همانگونه که در فایل صوتی با صدای خودش اعلام می دارد  بیش از ۳ سال در شکنجه گاه های ولی فقیه آخوند علی خامنه ای بسر برده بود و تحت شکنجه های وحشیانه قرار داشت .او بامداد شنبه حوالی ساعت ۰۱:۰۰ از رختخوابش بیرون کشیده شد و حتی به او اجازه داده نشد که لباسهایش را به تن کند و با لباس زیر به میدار دار برده شد.غلامی و بابایی با ضرب و شتم و شکنجه های وحشیانه به اعتراضات این شهید پاسخ می دادند .این فعال سیاسی و حقوق بشری بطور مستمر موارد نقض حقوق بشر در زندانهای ولی فقیه را گزارش می کرد و در آخرین گزارش خود که چند روز پیش بود لیستی از زندانیانی که در انتظار اعدام در بند ۵ زندان زاهدان بسر می بردند را تهیه نموده بود.
متن فایل صوتی پیاده شده به قرار زیر می باشد: 
کمیسر احمد شهید ،
 فعالان محترم کمیسیون حقوق بشر بین الملل در مسائل ایران,
ناظر ملازهی هستم فرزند حبیب متولد مهرماه ۱۳۶۶ ساکن  شهرستان سراوان با اتهامات همکاری با گروه جند الله، قتل عمد ، سرقت ماشین و اسلحه در تاریخ ۲۸ تیرماه ۸۹ توسط وزارت اطلاعات دستگیر و به مدت ۱۰ ماه تا ۳۱ اردیبهشت ۹۰ در سلولهای وزارت تحت فشارهای روانی ، ضرب و شتم های مکرر، شکنجه های مختلف از قبیل بستن به تخت معجزه، وصل کردن به جریان ۲۲۰ ولت برق، مجبور به نوشتن چیزی شدم که فقط بازجوی پرونده می خواست و نه بیشتر از آن.
 بنده هیچ همکاری با گروه جند الله نداشته ام و تمام این اتهامات بدون مدرک است با این حال بنده در انتظار برگزاری جلسه علنی دادگاه بودم تا از خودم دفاع بکنم اما پس از گدشت ۱۶ ماه در تاریخ  آبان ۹۰ بنده به یک جلسه نمایشی توسط آقای ماه گلی قاضی پرونده به دادگاه احضار شدم و در این جلسه متهم به محاربه و افساد فی الارض از طریق عضویت در جند الله و اقدام مسلحانه علیه ایران از طریق به شهادت رساندن مجیب الرحمان رئیسی شدم که فقط با همان یک جلسه دادگاه غیر علنی و نمایشی و بدون هیچ گونه مدرک ، دلیل و شواهدی در تاریخ آبان ۹۱ محکوم به اعدام شدم.
 لازم به ذکر است مجیب الرحمن رئیسی یکی از مخبرین وزارت اطلاعات در حین ماموریت تروریستی از طرف این وزارت برای ترور دو نفر از شخصیت های سیاسی و مذهبی و کاملا محرمانه به کشور پاکستان رفته بود که همانجا به هلاکت رسید و اموالی از قبیل یک دستگاه خودرو تویوتا دو کابین ۲۴۰۰ ، ۳ اسلحه کلاش، یک اسلحه آرپیجی ، یک قبضه سلاح کمری و یک گوشی ماهواره ای توسط جند الله ضبط و در سایت تفتان به نمایش گذاشته شد.
در پایان با عرض ادب و احترام از جناب کمیسر احمد شهید تقاضا دارم که  بررسی کنند آیا من که با این اتهامات دستگیر شده ام حق ندارم در یک جلسه علنی به دادگاه احضار شوم . و آیا حق ندارم که برایم روشن شود بر اساس چه مدارکی محکوم شده و اینکه اگر کاری انجام داده ام مدارکی که شاید هنوز وجود داشته باشد که تروریست بودن مجیب الرحمن رئیسی را ثابت می کند برای به حق بودن بنده کافی نیست؟ چرا که مقامات قضایی در این کشور حتی به ما این  حق را ندادند که بدانیم بر اساس چه مدارکی محکوم به اعدام می شویم.
 و همچنین از جناب کمیسر عالی احمد شهید تقاضا دارم برای آزادی بدون قید و شرط نه تنها بنده بلکه تمام افرادی که به دلیل دفاع از حق خود و دفاع از خاک عزیزمان ایران گرفتار زندانهای این نظام دیکتاتور شده اند نهایت تلاش و سعی خود را بکند.

با تشکر فراوان،

هیچ نظری موجود نیست: