۱۳۹۳ خرداد ۱۰, شنبه

مراسم دعای زندانیان سیاسی زندان گوهردشت کرج برای نجات جان زندانی سیاسی غلامرضا خسروی

 
بنابه گزارشات رسیده به « فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران» زندانیان سیاسی زندان گوهردشت کرج  برای نجات جان زندانی سیاسی غلامرضا خسروی در کریدور سالن ۱۲  بصورت جمعی اقدام به خواندن دعا نمودند.
 از غروب  روز شنبه ۱۰ خرداد ماه  در پی  شنیدن خبر قصد اجرای حکم اعدام زندانی سیاسی  غلامرضا خسروی  در کریدور سالن ۱۲ تجمع نمودند  و برای نجات جان  او دست به دعا بردند . صدای خواند دعای آنها فضای زندان گوهردشت  کرج را فرا گرفته است و جنایتکاران ولی فقیه را وحشت زده نموده است.
 دعای زندانی سیاسی  سالن ۱۲ بند ۴ زندان گوهردشت کرج اعتراضی آشکار به اعدام و به خصوص اعدام زندانیان سیاسی در ایران است.
رژیم ولی فقیه با اعدام های جنایتکاران سعی  دارد که رعب  و حشت را   در زندانها و جامعه را حاکم کند اما دعا خواندها و سایر اشکال اعتراضات نشان می دهد که نه تنها زندانیان سیاسی مرعوب این اعمال جنایتکارانه نمی شوند بلکه عزم آنها جزم است برای رسیدن به آزادی به هر بهایی می باشد.
 فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران، از اقدام شجاعانه زندانیان سیاسی زندان گوهردشت کرج برای نجات جان همبندشان حمایت می کند و به تمامی آنها درود می فرستد.

فعالین حقوق برو دمکراسی در ایران،

۱۱ خرداد  ۹۳ برابر با ۳۱ می ۲۰۱۴

www.hrdai.net
Tel.:0031620720193طبق قوانین کپی رایت استفاده از گزارشات« فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران» فقط با ذکر منبع آن مجاز است

هیچ نظری موجود نیست: