۱۳۹۳ خرداد ۱۰, شنبه

اجرای حکم ضدبشری اعدام زندانی سیاسی غلامرضا خسروی تا چند ساعت دیگر

 
بنابه گزارشات رسیده به « فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران» بازجویان وزارت اطلاعات به خانواده  خسروی اعلام کردند که  تا چند ساعت دیگر زندانی سیاسی غلامرضا خسروی را در زندان گوهردشت کرج اعدام خواهند کرد
 خانواده خسروی پس از شنیدن  خبر قصد اجرای حکم اعدام فرزندشان از اصفهان عازم شهر کرج شدند و غروب توانستند در حدود ۲۰ دقیقه با او ملاقات  نمایند . ملاقات در حضور حداقل ۴ تن از مامورین وزارت اطلاعات صورت گرفت. زندانی سیاسی غلامرضا خسروی  با روحیه ای قوی با خانواده اش ملاقات نمود و به آنها دلداری می داد و به آنها می گفت که توکل به خدا کنند.
فرزند این زندانی سیاسی که در شرایط حاد عاطفی بود علیرغم حضور  مامورین وزارت اطلاعلت زندانی سیاسی غلامرضا خسروی فرزندش را در آغوش گرفت و به او دلداری می داد.
پس از پایان ملاقات کوتاه ۲۰ دقیقه ای، خدابخشی معاون امنیتی دادستان تهران که عملا مسئول سرکوب و اذیت و آزار زندانیان سیاسی و عقیدتی در تهران و کرج  است و بازجویان وزارت اطلاعات صورتجلسه ای را که از قبل تنظیم کرده بودند و در آن ذکر شده بود که خانواده ۲۰ دقیقه ملاقات داشته و اینکه فردا زندانیان سیاسی غلامرضا خسروی اعدام خواهد شد وادر به امضای آن نمودند.
زندانی سیاسی غلامرضا خسروی در سلولهای انفرادی بند ۵  با دست بند و پابند و با روحیه ای بسیار قوی در انتظار آخرین لحظات حیات خویش می باشد.
خدابخشی معاون امنیتی دادستان تهران و از جنایتکاران علیه بشریت با تاکید به خانواده آقای خسروی گفت: «غلامرضا در مسئله اعتراضات بند ۳۵۰ شرکت فعال داشت و نقش خیلی مهمی داشته است».
خدابخشی معاون امنیت دادستان تهران و از جنایتکاران علیه بشریت  ، حمیدی راد قاضی اجرای احکام تهران  و بازجویان وزارت اطلاعات در زندان گوهردشت کرج  برای اجرای حکم ضدبشری اعدام مستقر شده اند .
فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران، برای نجات جان این زندانی سیاسی  از هموطنان در ایران و سایر نقاط جهان می خواهد که دست به اعترض بزنند و مانع اجرای این حکم ضدبشری شوند و از کمیسر عالی حقوق بشر خواستار دخالت برای نجات جان این زندانی سیاسی است.

فعالین حقوق برو دمکراسی در ایران،

۱۱ خرداد  ۹۳ برابر با ۳۱ می ۲۰۱۴


 گزارش فوق به سازمانهای زیر ارسال گردید
کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل متحد
گزارشگر ویژه حقوق بشر سازمان ملل متحد
گزارشگر ویژه اعدام سازمان ملل متحد
سازمان عفو بین المللwww.hrdai.net
Tel.:0031620720193طبق قوانین کپی رایت استفاده از گزارشات« فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران» فقط با ذکر منبع آن مجاز است

هیچ نظری موجود نیست: