۱۳۹۳ خرداد ۱۰, شنبه

اعدام جمعی حداقل ۳ زندانی در زندان سراوانبنابه گزارشات رسیده به « فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران» در یک اعدام جمعی و قرون وسطایی  حداقل  ۳ زندانی در زندان سراوان به دار آویخته شدند .
روز چهارشنبه ۷ خرداد ماه طی یک اعدام جمعی و ضدبشری  در زندان سراوان حداقل ۳ زندانی در محوطه این زندان به دار آویخته شدند.سنین این زندانیان بین ۳۳ الی ۶۵ ساله بود. یکی از این زندانیان نزدیک به ۱۸ سال زندانی بود .
اسامی ۳ تن از آنها به قرار زیر می باشد :
۱ـ دوست محمد دوشنبه زهی حدودا ۶۵ ساله و نزدیک به ۱۸ سال در زندان سراوان زندانی بود
۲ ـ  کولیان یار احمد زهی  ۳۷ ساله که ۴ سال در زندان سراوان زندانی بود .
۳ـ اسلام نارویی حدودا ۳۳ ساله ،وی ۵ سال در زندان سروان زندانی بود .
بیش از ۷۰ در صد اعدام ها بصورت  مخفی در زندانها صورت می گیرد و قوه قضاییه ولی فقیه  از انتشار خبر اعدام ها خوداری می کند . 
سیاست اعدام توسط آخوند علی خامنه ای ولی فقیه رژیم  به منظور ایجاد فضای رعب و وعشت تعیین می شود و توسط صادق لاریجانی رئیس قوه قضاییه ولی فقیه که نام وی در لیست ناقضین بین المللی حقوق بشر است و از جنایتکاران علیه بشریت است مورد تایید قرار می گیرد و به  دستور وی به اجرا گذاشته می شود.

فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران، اعدام های جمعی که لاینقطع در زندانهای ایران به اجرا گذاشته می شود را به عنوان جنایت علیه بشریت محکوم می کند و از کمیسر عالی حقوق بشر یرای پایان دادن به اعدام ها در ایران خواهان ارسال پرونده جنایت علیه بشریت آخوند علی خامنه ای و سایر آخوندهای همدست وی به شورای امنیت سازمان ملل است.
فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران
۱۰ خرداد  ۹۳ برابر با ۳۱ می ۲۰۱۴


 گزارش فوق به سازمانهای زیر ارسال گردید
کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل متحد
گزارشگر ویژه حقوق بشر سازمان ملل متحد
گزارشگر ویژه اعدام سازمان ملل متحد
سازمان عفو بین المللwww.hrdai.net
Tel.:0031620720193طبق قوانین کپی رایت استفاده از گزارشات« فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران» فقط با ذکر منبع آن مجاز است

هیچ نظری موجود نیست: