۱۳۹۴ فروردین ۲۵, سه‌شنبه

اعدام گروهی ۴ زندانی در زندان گوهردشت کرج


بنا به گزارشات رسیده به « فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران » صبح امروز حداقل  چهار  زندانی در زندان گوهردشت کرج به دار آویخته شدند.
روز سه شنبه ۲۵ فروردین ماه  حداقل ۴ زندانی  از سالن ۱۱ بند ۴ زندان گوهردشت که  روز گذشته به سلولهای انفرادی  منتقل شده بودند به دار آویخته شدند.هنوز از نام وهویت آنها خبری در دست نیست. زندانبانان ولی فقیه تمامی ارتباطات بین بندها و سالنها را قطع کرده اند تا سایر زندانیان از این جنایت مطلع نشوند.

از زمانیکه رژیم ولی فقیه ناچار به توافق با ۵+۱ شده است بطرز جنون آمیزی  به اعدام های گروهی ، سرکوب زندانیان سیاسی و عادی روی  آورده است.حال سئوال دارد ،رژیمی که دست آن به خون مردم ایران آغشته است و با هر توافق به جنایتهای گسترده ای در ایران روی می آورد مشروعیت مذاکره را دارد؟ و قابل اعتماد است؟
فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران، اعدام های گروهی  در زندانهای ولی فقیه را محکوم می کند و از کمیسر عالی حقوق بشر و سایر مراجع بین المللی خواستار ارجاع پرونده جنایت علیه بشریت آخوند علی خامنه ای ولی فقیه رژیم و سایر آخوندهای همدست وی به شورای امنیت سازمان ملل متحد است.

فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران
۲۵ فروردین ماه۹۴ برابر با۱۴ آوریل ۲۰۱۵
 گزارش فوق به سازمانهای زیر ارسال گردید
کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل متحد
گزارشگر ویژه حقوق بشر سازمان ملل متحد
سازمان عفو بین الملل
www.hrdai.net
Tel.:0031620720193
طبق قوانین کپی رایت استفاده از گزارشات « فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران » فقط با ذکر منبع آن مجاز استهیچ نظری موجود نیست: