۱۳۹۱ دی ۱۹, سه‌شنبه

انتقال حداقل یک زندانی به سلولهای انفرادی جهت اجرای حکم ضد بشری اعدامبنابه گزارشات رسیده به « فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران» صبح امروز حداقل یک زندانی از بند ۱ زندان گوهردشت کرج جهت اجرای حکم قرون وسطایی اعدام به سلولهای انفرادی منتقل شد.
روز سه شنبه ۱۹ دی ماه حداقل یک زندانی بنام  علی نجفی ۳۸ ساله که ۶ سال و نیم در زندان بسر می برد  از سالن ۳ بند ۱ زندان گوهردشت کرج خارج و به سلولهای انفرادی بند ۵ زندان گوهردشت کرج منتقل گردید.او به احتمال زیاد فردا در زندان گوهردشت کرج به دار آویخته خواهد شد.
رژیم ولی فقیه آخوند علی خامنه ای سیاست اعدام های گروهی را لاینقطع در نقاط مختلف ایران به منظور ایجاد فضای رعب و حشت و تن ندادن به خواسته های به حق مردم ایران توسط شبکه آخوندهای حاکم بر ایران به اجرا می گذارد .
فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران، اعدام های گروهی را که به طور مستمر در نقاط مختلف ایران به اجرا گذاشته می شود به عنوان جنایت علیه بشریت  محکوم می کند و از کمیسر عالی حقوق بشر و گزارشگر ویژه سازمان ملل متحد خواستار پایان دادن به سکوت خود که تا به حال منجر به اعدام صدها زندانی در ایران شده است و ارجاع پرونده آخوند علی خامنه ای ولی فقیه رژیم به مراجع قضایی بین المللی است.

فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران
۱۹ دی ۱۳۹۱ برابر با ۰۸ ژانویه ۲۰۱۳

گزارش فوق به سازمانهای زیر ارسال گردید
کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل متحد
گزارشگر ویژه حقوق بشر سازمان ملل متحد
سازمان عفو بین المللwww.hrdai.net
Tel.:0031620720193

هیچ نظری موجود نیست: