۱۳۹۱ دی ۱۸, دوشنبه

اعدام یک زندانی در زندان مرکزی زاهدانبنابه گزارشات رسیده به « فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران »صبح امروز یک زندانی در زندان مرکزی زاهدان به دار آویخته شد.
بامداد روز دوشنبه ۱۸ دی ماه زندانی جواد رفیعی ۵۰ ساله در زندان مرکزی زاهدان اعدام شد.این زندانی ۶ سال بود که در زندان مرکزی زاهدان بسر می برد. روز گذشته با فریب همبندیانش وی را  از بند خارج کردند.پیش از این ،این زندانی  ۹ دی ماه جهت اجرای حکم اعدام از بند خارج و به سلولهای انفرادی بند قرنطینه زندان مرکزی زاهدان منتقل شده بود. ولی پس از افشای قصد اجرای حکم  اعدام  مامورین ولی فقیه او را به بند بازگرداند.
سیاست اعدام زندانیان سیاسی ، اعدام های گروهی و سرکوب خونین مردم ایران توسط آخوند علی خامنه ای ولی فقیه رژیم تعیین می شود، این سیاسی توسط شبکه آخوندها و بخصوص آخوند صادق لاریجانی از جناتیکاران علیه بشریت و منصوب ولی فقیه در قوه قضاییه، آخوند مصلحی وزیر اطلاعات ولی فقیه و سهراب سلیمانی رئیس سازمان زندانها به اجرا در آورده می شود.
فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران،اعدام های  گروهی که در زندانهای ولی فقیه بصورت روزانه صورت می گیرد که به منظور ایجاد فضای رعب و وحشت در جامعه است را به عنوان جنایت علیه بشریت محکوم می کند و از دبیر کل ملل متحد ،کمیسر عالی حقوق بشر و سایر مراجع بین المللی خواستار ارجاع پرونده جنایت علیه بشریت رژیم ولی فقیه آخوند علی خامنه ای به مراجع قضایی بین المللی جهت محاکمه این جنایتکاران علیه بشریت می باشد.
فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران
۱۸ دی ۱۳۹۱ برابر با ۰۷ ژانویه ۲۰۱۳
گزارش فوق به سازمانهای زیر ارسال گردید
دبیر کل ملل متحد آقای بان کی مون
کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل متحد
گزارشگر ویژه اعدام سازمان ملل متحد
گزارشگر ویژه حقوق بشر سازمان ملل متحد
سازمان عفو بین الملل


www.hrdai.net
Tel.:0031620720193

هیچ نظری موجود نیست: