۱۳۹۲ فروردین ۱۹, دوشنبه

انتقال حداقل یک زندانی به سلول انفرادی جهت اجرای حکم ضد بشری اعدامبنابه گزارشات رسیده به « فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران» انتقال حداقل یک زندانی از بند ۸  زندان مرکزی بندرعباس به سلول انفرادی جهت اجرای حکم ضد بشری اعدام .
صبح امروز دوشنبه ۱۹ فروردین ماه ۹۲ یک زندانی به نام امید شجاعی ۳۰ ساله جهت اجرای حکم قرون وسطایی اعدام ، به سلول انفرادی منتقل شد. وی به مدت ۴ سال در بند ۸ زندان مرکزی بندرعباس زندانی بوده است.
موج جدید اعدام ها پس از یک وقفه کوتاه آنهم به دلیل اعتراضات بین المللی ، مجددا آغاز گردیده است. در حال حاضر در زندان مرکزی بندرعباس بیش از ۱۰۰ نفر در انتظار اجرای حکم اعدام بسر می برند.
آخوند علی خامنه ای در آستانه انفجار عمومی مردم ایران و همچنین شدت گرفتن ابعاد جنگ قدرت در آستانه انتخابات « انتصابات » ریاست جمهوری،  برای گرفتن زهر چشم از مردم ایران و ایجاد فضای رعب و وحشت موج جدید اعدامها را آغاز کرده است .
فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران، اعدام زندانیان که بصورت مستمر در زندانهای مختلف ولی فقیه و یا میادین شهرها به اجرا گذاشته می شود را به عنوان جنایت علیه بشریت محکوم می کند و از دبیر کل ، کمیسر عالی حقوق بشر و سایر مجامع بین المللی خواستار ارجاع پرونده جنایت علیه بشریت آخوندها در ایران و بخصوص پرونده آخوند علی خامنه ای ولی فقیه رژیم به دادگاه کیفری بین المللی است.

فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران
۱۹ فروردین ۹۲ برابر با ۸  آپریل ۲۰۱۳


گزارش فوق به سازمانهای زیر ارسال گردید
کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل متحد
گزارشگر ویژه اعدام سازمان ملل متحد
گزارشگر ویژه حقوق بشر سازمان ملل متحد
سازمان عفو بین الملل


www.hrdai.net
Tel.:0031620720193هیچ نظری موجود نیست: