۱۳۹۳ خرداد ۲۲, پنجشنبه

وضعیت جسمی فعال سندیکایی در دوازدهمین روز اعتصاب غذا رو به وخامت گرایید


بنابه گزارشات رسیده به « فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران» وضعیت و شرایط جسمی  فعالی سندیکایی رضا شهابی در دوازدهمین روز اعتصاب غذا به وخامت گراییده است و بازجویان وزارت اطلاعات از بر آورده کردن خواسته های به حق وی سر باز می زنند.
روز پنجشنبه ۲۲ خرداد ماه وضعیت و شرایط  جسمی  فعال سندیکایی رضا شهابی در دوازدهمین روز اعتصاب غذایش رو به وخامت گذاشته است. فعال سندیکایی در اعتراض به تبعید غیر قانونی  به زندان گوهردشت کرج و  تحت فشار قرار دادن خود و خانواده اش از  ۱۲ روز پیش دست به اعتصاب غذا زد .
فعال کارگری رضا شهابی از افت فشار خون،ضعف، سردرد و سرگیجه رنج می برد . او همچنین مدتهاست که  ازدرد ناحیه گردن  و سایر ناراحتیهای جسمی در رنج است.
از طرف دیگر بازجویان وزارت اطلاعات از تن دادن به خواسته های به حق او  که بخشی از حداقل حقوق اولیه وی می باشد سر باز می زند.
فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران، سوق دادن زندانیان سیاسی به سوی اعتصاب غذا و عدم رسیدگی به خواسته های به حق آنها توسط بازجویان وزارت اطلاعات را محکوم می کند و از کمیسر عالی حقوق بشر ، سازمان جهانی کار و سایر مراجع بین المللی  برای پایان دادن به سرکوب  خونین مردم ایران و بخصوص زندانیان سیاسی   خواستار ارجاع پرونده جنایت علیه بشریت رژیم ولی فقیه آخوند علی خامنه ای و سایر آخوندهای همدست وی به شورای امنیت سازمان ملل متحد می باشد.
فعالین حقوق بشرو دمکراسی در ایران،

۲۲ خرداد  ۹۳ برابر با۱۲ ژون ۲۰۱۴


 گزارش فوق به سازمانهای زیر ارسال گردید
کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل متحد
گزارشگر ویژه حقوق بشر سازمان ملل متحد
سازمان عفو بین المللwww.hrdai.net
Tel.:0031620720193طبق قوانین کپی رایت استفاده از گزارشات« فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران» فقط با ذکر منبع آن مجاز است

هیچ نظری موجود نیست: