۱۳۹۰ شهریور ۲, چهارشنبه

نوجوان زندانی پس از پایان ماه رمضان در ملاء عام اعدام خواهد شد


بنابه گزارشات رسیده به "فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران" حکم اعدام در ملاء عام نوجوان زندانی علیرضا ملا سلطانی متهم به قتل دادشی قرار است پس از پایان ماه رمضان به اجرا گذشته شود.
روز شنبه 22 مرداد ماه به علیرضا ملاسلطانی نواجوان 17 ساله که متهم به قتل دادشی است اعلام گردید که او پس از پایان ماه رمضان در ملاءعام اعدام خواهد شد.نوجوان زندانی همراه با 2 نفر دیگر در حال حاضر در سالن 2 بند1 شکنجه گاه زندان گوهردشت کرج زندانی است.
از زمان انتقال نوجوان زندانی علیرضا ملا سلطانی همراه با 2 متهم دیگر به سالن 2 بند 1 شکنجه گاه زندان گوهردشت کرج در یک اقدام بی سابقه و غیر معمول سالن 2 که تشکیل شده از تعداد زیادی سلولهای انفرادی و یک حسنینه می باشد و در حالت معمولی در حدود 60 زندانی را در خود جای می دهد بطور کامل تخلیه گردید و زندانیان آن به سلولها انفرادی بند 5 منتقل شدند.
گفته می شود که هدف از تخلیه سالن 2 بند 1 شکنجه گاه زندان گوهردشت کرج عدم برقراری ارتباط نوجوان زندانی با سایر زندانیان و روشن شدن واقعیتها می باشد.همچنین به پاسداربندهایی که غذای این 3 زندانی را تامین می کنند از داشتن هرگونه تماسی با آنها منع شده اند و این 3 زندانی بطور مستمر توسط دوربینهای مدار بسته تحت مراقبت می باشند.
رژیم ولی فقیه علی خامنه ای از طریق صادق لاریجانی رئیس منصوب وی در قوۀ قضاییه برای ایجاد فضای رعب و وحشت در جامعه اقدام به اعدام زندانیان سیاسی،اعدام نوجوانان،اعدام های گروهی و سایر جنایتهای قرون وسطایی می نماید.
فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران،نسبت به موج جدید اعدام ها پس از پایان یافتن ماه رمضان جهت ایجاد فضای رعب و وحشت در بین مردم هشدار می دهد و از کمیسر عالی حقوق بشر خواستار اعزام گزارشگر ویژه حقوق بشر به ایران جهت بازدید از زندانها و تهیۀ گزارشی از جنایت علیه بشریت رژیم ولی فقیه علی خامنه ای و ارائۀ آن به سازمان ملل متحد باشد.
فعالین حقوق بشرو دمکراسی در ایران
02 شهریور 1390 برابر با 24 اوت 2011
گزارش فوق به سازمانهای زیر ارسال گردید:
کمیساریای عالی حقوق بشر
گزارشگر ویژه حقوق بشر سازمان ملل متحد
کمسیون حقوق بشر اتحادیه اروپا
سازمان عفو بین الملل
http://hrdai.net
info@hrdai.net
pejvak_zendanyan10@yahoo.com
pejvakzendanyan@gmail.com
Tel.:0031620720193
استفاده از گزارشهای فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران تنها با ذکر منبع مجاز است

هیچ نظری موجود نیست: