۱۳۹۴ دی ۷, دوشنبه

آیا خامنه ای از شمر و یزید جنایتکارتر نیست؟ (رضا ملک از دستگیر شدگان ۳۰ آبان)


گزارشی ازرضا ملک از دستگیر شدگان  ۳۰ آبان ماه  و از معاونین سابق وزارت اطلاعات که در حال حاضر در بند ۸ زندان اوین بلاتکلیف زندانی می باشد.غلامرضا مکعیان مشهور به رضا ملک  پس از افشای جنایتهای هولناک ولی فقیه آخوند علی خامنه ای بخصوص جنایت  قتلهای زنجیره ای  در دهه ۸۰ دستگیر گردید و چندین سال در زندان تحت وحشیانه ترین شکنجه ها قرار گرفت و از آن زمان تاکنون بر علیه جنایتهای آخوند علی خامنه ای جنایتکار علیه بشریت و جنایتکار جنگی مخالفت می نماید و در اعتراضات علیه این جنایتها شرکت می نماید. این گزارش جهت انتشار و اطلاع عموم در اختیار « فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران » قرار داده شده است متن گزارش به قرار زیر می باشد:

آیا خامنه ای از شمر و یزید جنایتکارتر نیست؟
همکاری مزدورانه سربازان رسوا با اطلاعات بی آبروی پاسداران
ملت بزرگ ایران ، دوستان ، یاران ،رفقا
وزارت اطلاعات در دولت روحانی ریاکارانه و بطور مخفی در سرکوبی که سپاهیان ظلمت علیه جوانان مبارز سیاسی... ؟ می گردند همکاری گسترده ای دارد . دولت تدبیر با این ترفند ،خود را از گزند هر نوع اتهامی مخفی نموده تا مورد هجمه ملت قرار نگیرد . در حالکیه زیرکانه اجرای پرونده سازی خویش علیه جوانان را در اختیار سپاهیان ظلمت قرار می دهد.
 اطلاعاتیهای زبون در روز ۳۰ آبان با دستگیری اینجانب در ۱۵ کیلومتری زندان اوین در حالیکه در حال رفتن به بی دادگاهی دیگر بودم و انتقالم به مقابل زندان اوین مرا تحویل پلیس امنیت ناجا داده تا سپاه بتواند به همراه ۶ نفر دیگر مرا در ۲ـ الف و انفرادی، بازجویی نماید . آنها بدون داشتن حکم دستگیری و غیر قانونی خواستند وانمود کنند که مرا در تجمع مقابل اوین دستگیر کرده اند . ولی در واقع به خاطر افشاگریهایم در فضای مجازی بازداشت شدم در حالی که دوربینهای در مقابل اوین و عزیزان دستگیر شد در تجمع آن روز شاهد مدعای من هستند.
 فی الواقع  ۲ـ الف زندان مخوف سپاه ظلمت روی ۲۰۹ را در جنایتش سفید ساخته در طی ۹ روز انفرادی و بازجویی گمانم بر آن بود  که در زیر زمینهای کمیته های ابتدای انقلاب با تمام فجایعش محبوس گشته ام . زنان و مردان دستگیر شده در این زندان کثیف آنچنان زیر فشار و اهانت و فحاشی قرار می گیرند که نیازمند گزارشی جامع است تا ابعاد آن توصیف گردد فقط همین بس که در پاسخ به رکیک ترین فحاشیهای شاگردان جعفری فرمانده کودتای خونین ۸۸ سپاه ، فحاشیها را متقابلا حواله خامنه ای و نوامیس بازجویان می کردم . جمله معروفم : این رفتار در کنه اسلام ناب محمدی دارد وربطی هم به محمد ندارد .
 فشار در بازجویهای زندان ۲ ـ الف سپاه در حدی بود که ۲۰۹ را فراموش کردم . اوباشان سپاه در زیر بازجویی با من و زنانی که در اتاقهای مجاور بازجویی می شدند چنان می کردند که خاطره حیدری فر معاون مرتضوی را برایم زنده نمودند. حیدری فر در  بیدادگاه انقلاب تیم عملیاتی ۲۰۹ را مجبور کرد تا بزور انگشتم را روی استامپ زده و اثر انگشتم را زیر ورقه تفهیم اتهام حک کنند هر چند موفق نشدند.
حقیر اینک مفتخر است که خود را در میان ۴۰ نفر از شریف ترین انسانهای ضدستم می بیند. در میان با شرفترین جوانان ضد ظلم و بی دادگری خامنه ای ، آری سالن ۸ از بند ۸ اوین هم اینک محل استقرار ما است. تبعیدگاهی که شرورهای بند معتادان متادونی را نیز برای تنبیه به این بند انتقال می دهند. در واقع این سیاست در راستای جنایت کهریزک به اجرا گذارده شده، رژیم گذشته را خدایش بیامرزد که حداقل قوانین تفکیک خودش را اجرا می کرد.
 خامنه ای این خونریزترین جانور تاریخ ایران در قوانین خود نیز سرگین می پاشد . رژیمی که حتی از ذکرعنوان سیاسی به مخالفین و زندانیان نیز وحشت دارد.
 با تقدیم به خانواده های عزیز زندانیان سیاسی،
رضا مکعیان مشهور به رضا ملک
بند ۸ زندان اوین
دیماه ۱۳۹۴www.hrdai.net
Tel.:0031620720193

طبق قوانین کپی رایت استفاده از گزارشات « فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران » فقط با ذکر منبع آن مجاز است

هیچ نظری موجود نیست: