۱۳۹۳ مرداد ۱۷, جمعه

دستگیری یکی از مأمورین دادستانی شعبه اعزام زندان گوهردشت کرج در حین حمل و انتقال مواد مخدر به درون زندان


بنابه گزارشات رسیده به « فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران» یکی از مهره های سرکوب دادستانی تهران  که درشعبه اعزام زندان گوهردشت کرج مشغول به کار بود و زندانیان سیاسی را مورد اذیت و آزار قرار می داد در حین حمل و انتقال مواد مخدر به درون زندان دستگیر شد.
روز چهارشنبه ۱۵ مرداد ماه فردی به نام سمیعی از شعبه اعزام زندان گوهردشت کرج در حین حمل مواد مخدر به درون زندان دستگیر شد.
هنگامی که زندانیان سیاسی از مراکز درمانی خارج از زندان، دادگاه و یا مراکز دیگر به قرنطینه منتقل می شوند توسط این فرد  بطرز توهین آمیزی مورد  بازرسی قرار می گیرند.او با رفتاری وحشیانه زندانیان سیاسی را وادار می کند که  عریان شوند  و چندین بار بشین و پاشو انجام دهند .
انتقال و پخش مواد مخدر بدرون زندانها به دستور و تحت نظارت رئیس  و اطلاعات زندان  صورت می گیرد و گاها به دلیل در آمدهای مالی  بالا ،ماموران شخصا اقدام به انتقال و فروش آن می نمایند که این مسئله در تضاد با قاعده باند مافیای حاکم بر  زندان است و برای زهر چشم گرفتن  اقدام به دستگیری آنها می نمایند . عوامل فروش مواد مخدر در زندان از باندهای مافیایی زندان و همچنین از خبر چینان رئیس و اطلاعات زندان هستند.
در حالی که هزاران جوان ایرانی در زندانهای ولی فقیه تحت عنوان فروش مواد مخدر در انتظار اعدام بسر می برند و روزانه  به چوبه های دار سپرده می شوند اما مأموران ولی فقیه در زندانها خود شخصا اقدام به خرید و فروش مواد مخدر در میان زندانیان می کنند.
فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران  و زندانیان سیاسی همواره بر این مسئله تاکید نموده اند که عامل ورود و فروش موادر مخدردر درون زندان ، مسئولین و زندانبانان ولی فقیه هستند و هر از گاهی به دلیل درگیریهای درونی این باندها یکی از آنها دستگیر می شود .

فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران
۱۷ مرداد ۹۳ برابر با ۸ اوت  ۲۰۱۴www.hrdai.net
Tel.:0031620720193


  طبق قوانین کپی رایت استفاده از گزارشات« فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران» فقط با ذکر منبع آن مجاز است

هیچ نظری موجود نیست: