۱۳۹۱ آبان ۲۴, چهارشنبه

اجرای حکم جنایتکارانه اعدام یک زندانی در زندان گوهردشت کرج


بنا به گزارشات رسیده به "فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران"  صبح امروز حکم اعدام یک نوجوان زندانی در زندان گوهردشت کرج به اجرا گذاشته شد.
بامداد امروز چهارشنبه 24 آبانماه حکم ضد بشری اعدام علیه نوجوان حسین بهمنی متولد سال 1367 به اجرا گذاشته شد. وی نزدیک به 5 سال در بند 2 زندان گوهردشت کرج زندانی بود. فردی که دستور اجرای حکم اعدام این نوجوان را صادر  و خود نیز در زمان اجرای حکم حضور داشت جمشیدی رییس شعبه 27 اجرای احکام تهران  می باشد.
حکم اعدام داود اعلم بیگی که روز گذشته از بند 4 زندان گوهردشت کرج جهت اجرای حکم اعدام به سلولهای انفرادی  منتقل شده بود موقتا به تعویق افتاد .
در حال حاضر بیش از 1100 زندانی در زندان گوهردشت کرج در انتظار اجرای حکم ضد بشری اعدام بسر می برند .
ولی فقیه آخوند علی خامنه ای  سیاست سرکوب خونین مردم ایران و اعدامهای گروهی را تعیین می کند و سیاست های وی  توسط آخوند صادق لاریجانی رئیس قوه قضاییه  ولی فقیه که نام او در لیست ناقضین بین المللی حقوق بشر قرار دارد و از جنایتکاران علیه بشریت است تأیید و به اجرا گذاشته می شود. ولی فقیه آخوند علی خامنه ای که در آستانه انفجار و گسترش اعتراضات عمومی مردم ایران قرار گرفته  به طرز جنون آمیزی به  جنایت علیه بشریت خود شدت بخشیده است.
فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران، اعدام نوجوانان را  به عنوان جنایت علیه بشریت محکوم می کند و از دبیر کل ملل متحد ،کمیسر عالی حقوق بشر و گزارشگر ویژه حقوق بشر سازمان ملل متحد خواستار ارجاع پرونده جنایت علیه بشریت ولی فقیه آخوند علی خامنه ای به دادگاه های بین المللی می باشد.


فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران
24 آبان 1391 برابر با 14نوامبر 2012
گزارش فوق به سازمانهای زیر ارسال گردید
دبیر کل ملل متحد آقای بان کی مون
کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل متحد
گزارشگر ویژه اعدام سازمان ملل متحد
گزارشگر ویژه حقوق بشر سازمان ملل متحد
سازمان عفو بین الملل


www.hrdai.net
Tel.:0031620720193

هیچ نظری موجود نیست: