۱۳۸۸ شهریور ۱۷, سه‌شنبه

بانگ الله اکبر و شعار مرگ بر دیکتاتور خانواده ها در مقابل زندان اوین

بنابه گزارشات رسیده خانواده های دستگیر شدگان در مقابل زندان اوین تجمع اعتراضی خود را بر پا کردند آنها همزمان با افطار بانگ الله اکبر و شعار مرگ بر دیکتاتور سردادند .
حدود ساعت 19:00 تعدادی از خانواده ها دستگیر شدگان قیام مردم ایران در مقابل زندان اوین تجمع کردند و هر لحظه بر تعداد آنها افزوده می شود. خانواده ها درزیر پل مقابل زندان اوین تجمع کرده اند . آنها هنگام افطار به صورت گروهی اقدام به سر دادن بانگ الله اکبر و شعار مرگ بر دیکتاتور نمودند. شعارهای آنها مدت زمانی طولانی ادامه یافت.علاوه بر خانواده های تعدادی از فعالین و مردم به عنوان پشتیبانی و حمایت از آنها به جمع خانواده ها پیوستند.
نیروهای سرکوبگر ولی فقیه در آنجا حضور دارند . در ابتدای مراسم یک ماشین نیروی انتظامی حضور داشت ولی هنگامی که خانواده ها اقدام به سر دادن بانگ الله اکبر و شعار مرگ بر دیتاتور نمودند به سرعت به تعداد نیروهای سرکوبگر افزوده شد تا لحظۀ انتشار این گزارش در حدود 3 خودروی نیروی انتظامی در صحنه حضور دارند.نیروهای سرکوبگر اقدام به تهدید خانواده ها نمودند ولی خانواده ها به آنها اعلام کردند تا مراسم خود را انجام ندهیم از اینجا تکان نخواهیم خورد. نیروهای سرکوبگر از خودروهای خود خارج شده اند و خانواده ها را در محاصرۀ خود دارند.
فعالین حقوق بشر ودمکراسی در ایران
17 شهریور 1388 برابر با 08 سبتامبر 2009


http://pejvakzendanyan.blogfa.com
pejvak_zendanyan10@yahoo.com
pejvakzendanyan@gmail.com
Tel.: 0031620720193

هیچ نظری موجود نیست: