۱۳۹۵ بهمن ۲۶, سه‌شنبه

ضحاک خون آشام آخوند علی خامنه ای حداقل ۵ زندانی را جهت اجرای حکم ضد بشری اعدام به سلولهای انفرادی منتقل نمود


بنا به گزارش ارسالی  به « فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران »صبح  روز گذشته حداقل ۵ زندانی از بندهای مختلف زندان مرکزی زاهدان به سلولهای انفرادی جهت اجرای حکم ضدبشری اعدام منتقل شدند .
روز دوشنبه ۲۵ بهمن ماه حداقل ۵ زندانی از بندهای ۳، ۴ و بندهای دیگر به سلولهای انفرادی بند قرنطینه زندان زاهدان منتقل شدند . در میان این زندانیان حداقل ۲ تبعه افغان می باشند سنین زندانیان بین ۲۲  الی ۳۸ سال می باشد.بعضی از آنها نزدیگ به ۱۰ سال است که در زندان بسر می برند .
اسامی تعدادی از زندانیان که روز گذشته به سلول انفرادی منتقل شدند  به قرار زیر می باشد :
۱ـ مصطفی آزادی  عبد ولی ۳۲ ساله از شهرستان  کوهدشت  . تاریخ دستگیری او سال ۱۳۸۶ می باشد و در حدود  ۱۰ سال در بند ۴ زندان زاهدان زندانی است . این زندانی  کشتی گیر بوده و کارهای  هنری و ملی و میهنی زیادی را انجام داده است اما تحت عنوان داشتن مواد مخدر قصد اعدام او را دارند.
۲ ـ داود بهزاد ۲۲ ساله از شهروندان ایرانشهر که بیش از ۳ سال در زندان می باشد  او در بند ۳ زندان زاهدان زندانی بود .
از صبح امروز ۲۶ بهمن ماه خانواده های زندانیان فوق در مقابل دفتر آخوند صادق لاریجانی تجمع کرده اند و خواهان متوقف شدن حکم اعدام فرزندانشان هستند . آخوند صادق لاریجانی منصوب ولی فقیه آخوند علی خامنه ای است که احکام اعدام صادر شده را مورد تایید قرارداده  و دستور اجرای آنها را صادر می کند . رژیم ولی فقیه آخوند علی خامنه ای با اوج گرفتن اعتراضات مردم در نقاط مختلف کشور برای ایجاد رعب و وحشت و تن ندادن به خواسته های به حق مردم ایران رو به اعدام های جمعی گسترده آورده است .این اعدام های جمعی تقریبا بصورت روزانه و مخفیانه صورت می گیرد
سکوت و بی عملی سازمانهای  بین المللی باعث شده است که آخوندهای ضدبشر به جنایت علیه بشریت خود بصورت گسترده در ایران ادامه دهند.
لازم است که هموطنان در داخل ایران و همچنین خارج از ایران دست به اعتراضات گسترده بزنند و خواهان توقف اعدام های جمعی جوانان در ایران شوند. سکوت  در مقابل جنایت علیه بشریت باعث خواهد شد که جان جوانان بیشتری را در معرض خطر قرار گیرد و همچنین باعث سکوت مجامع بین المللی در مقابل این جنایتهای ضدبشری شود.
فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران، انتقال جمعی حداقل ۵ زندانی به سلولهای انفرادی بند   قرنطینه  جهت اجرای حکم ضدبشری اعدام را محکوم می کند و از دبیر کل ملل متحد و کمیسر عالی حقوق بشر، بخصوص گزارشگر ویژه سازمان ملل در امور ایران خواهان دخالت فوری و قاطع برای متوقف کردن بلادرنگ اعدام در ایران است.
فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ برابر با ۱۴ فوریه ۲۰۱۷

گزارش به سازمانهاي زير ارسال گرديد:
كميسرعالى حقوق بشر سازمان ملل متحد
گزارشگر ويژه حقوق بشر سازمان  سازمان ملل متحد در امور ایران
گزارشگر ویژه اعدام سازمان ملل متحد
سازمان عفو بين الملل
telegram me/hrdai
Tel.:0031620720193

طبق قوانين كپي رايت استفاده از گزارشات فعالين حقوق بشر و دمكراسى در ايران در صورت ذکر منبع بلامانع می باشد

هیچ نظری موجود نیست: