۱۳۹۴ شهریور ۲۹, یکشنبه

انتقال معلم زندانی از سالن زندانیان سیاسی به بند عمومی به منظور تحت فشار قرار دادن وی


 
بنابه گزارشات رسیده به « فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران »  انتقال معلم زندانی علی اکبر باغانی از سالن زندانیان سیاسی به بند ۲ زندان گوهردشت کرج به منظور تحت فشار قرار دادن وی.
روزیکشنبه ۲۹ اردیبهشت ماه حوالی ساعت ۱۲:۰۰ معلم زندانی علی اکبر باغانی از سالن زندانیان سیاسی سالن ۱۲  به بند ۲ زندان گوهردشت کرج منتقل گردید. این انتقال بدون هیچ دلیلی صورت گرفته است. بازجویان وزارت اطلاعات برای تحت فشار قرار دادن این معلم زندانی او را به بند زندانیان عادی منتقل کرده اند.
در روزهای اخیر رژیم ولی فقیه دست به قتل و سرکوب گسترده  فعالین کارگری ، معلمین و سایر اقشار جامعه زده است. رژیم ولی فقیه آخوند علی خامنه ای از این  طریق سعی دارد که با قتل فعال کارگری شاهرخ زمانی که منجر به انزجار بیشتر جامعه کارگری  ، مردم ایران و جهان ار این رژیم گردیده است و همچنین صدور حکم سنگین و غیر انسانی ۹ سال زندان  علیه فعال کارگری محمود صالحی و همچنین یورش وحشیانه به منزل فعال کارگری علی نجاتی در هفت تپه ، دستگیری و انتقال وی به شکنجه گاه وزارت اطلاعات موجی از رعب و وحشت در جامعه ایجاد کند.
مردم ایران و فعالین آنها  عزم جزم دارند  که به هر بهایی شده است آزادی و حقوق خویش را از رژیم ضدبشری و قرون وسطایی ولی فقیه و آخوندهای همدست وی که روزانه مشغول قتل ، شکنجه ، اعدام و سرقتهای میلیاردی هستند  باز پس گیرند. این اعمال ضدبشری آخوندهای جنایتکار علیه بشریت نه تنها مردم ایران را مرعوب نمی کند بلکه خود نشان بارزی است که ولی فقیه و آخوندهای همدست وی ، خود را در تنگنای مرگباری می بینند و بیهوده در تلاش هستند تا با این اعمال قرون وسطایی قدرت نامشروع خویش را حفظ کنند.
فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران ، انتقال معلم زندانی به بند ۲ در کنار مجرمین عادی و خطرناک به منظور تحت فشار قرار دادن وی را محکوم می کند و از کمیسر عالی حقوق بشر و سایر مراجع بین المللی خواستار ارجاع پرونده جنایت علیه بشریت آخوند علی خامنه ای و سایر آخوندهای همدست وی به شورای امنیت سازمان ملل متحد است.
 فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران
۲۹ شهریور ۹۴برابر با۲۰ سپتامبر۲۰۱۵


 گزارش فوق به سازمانهای زیر ارسال گردید
کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل متحد
گزارشگر ویژه حقوق بشر سازمان ملل متحد
سازمان عفو بین الملل


www.hrdai.net
Tel.:0031620720193

طبق قوانین کپی رایت استفاده از گزارشات « فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران » فقط با ذکر منبع آن مجاز است

هیچ نظری موجود نیست: