۱۳۹۴ شهریور ۲۴, سه‌شنبه

هشدار در باره مرگ مشکوک شاهرخ زمانی

 
بیانیه  زندانی سیاسی دهه ۶۰ علی معزی به مناسبت جانباختن  فعال کارگری شاهرخ زمانی جهت اطلاع عموم و انتشار در رسانه ها در اختیار « فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران » قرار داده شده است . متن بیانیه به قرار زیر می باشد :
اعدام ،کشتار ، ترور ، تهدید و قتل مخالفان نظام جور و جنایت بطور رسمی و غیر رسمی آشکار و مخفیانه ادامه دارد. علاوه بر فوت هایی که در اثر عدم رسیدگی پزشکی در زندانها علیه زندانیان سیاسی در مواردی همچون محسن دگمه چی،هدی صابر پیش آمده در سالهای اخیر بخصوص در بند سیاسی زندان گوهردشت کرج با مرگ های مشکوکی همچون امیر حسین حشمت ساران، منصور رادپور و افشین اسانلو روبرو شدیم.
مورد جدید مرگ ناگهانی و مشکوک فعال کارگری و زندانی سیاسی شاهرخ زمانی در روز یکشنبه ۲۲ در بند سیاسی زندان گوهردشت کرج واقع شده است . از آنجا که گفته شده نامبرده قبلا مورد تهدید واقع شده ، موارد مذکور نگرانی مردم و بستگان زندانیان سیاسی را از بابت عدم امنیت جانی این زندانیان فراهم ساخته است.
اینجانب ضمن اعلام تاسف عمیق و همدرد با بستگان ایشان خواهان پیگیری فوری و تشکیل کمیته حقیقت یاب بین المللی جهت رسیدگی و جلوگیری از وقایع مشابه احتمالی می باشم .
زندانی سیاسی علی معزی
زندان مرکزی کرج
شهریور ۱۳۹۴
     

www.hrdai.net
Tel.:0031620720193

طبق قوانین کپی رایت استفاده از گزارشات « فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران » فقط با ذکر منبع آن مجاز است

هیچ نظری موجود نیست: