۱۳۹۴ مهر ۱۳, دوشنبه

اعتصاب غذای یک زندانی سیاسی تبعیدی در اعتراض به ضرب و شتم و انتقال به سلول انفرادی


بنابه گزارشات رسیده به « فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران » انتقال زندانی سیاسی ایرج محمدی به سلول انفرادی پس از ضرب و شتم وحشیانه و اعتصاب غذای وی در اعتراض به رفتارهای وحشیانه زندانبانان ولی فقیه.
روزشنبه ۱۱ مهر ماه پس از یورش وحشیانه مامورین اطلاعات زندان و ضرب و شتم ۲ زندانی سیاسی تبعیدی  که منجر به زخمی و کبود شدن بدن آنها گردید ، زندانی سیاسی ایرج محمدی  توسط مدیر داخله زندان فراخوانده شد واز آنجا به سلولهای انفرادی بند قرنطینه  شکنجه گاه زندان مرکزی زاهدان منتقل گردید.
هنگامی که زندانی سیاسی ایرج محمدی نسبت به انتقالش به سلول انفرادی اعتراض نمود، مجددا توسط زندانبانان مورد ضرب و شتم قرار گرفت. زندانی سیاسی ایرج محمدی در اعتراض به ضرب و شتم و انتقالش به سلولهای انفرادی بند قرنطینه اقدام به اعتصاب غذا نمود .
زندانبانان ولی فقیه برای تحت فشار قرار دادن وی اقدام به قطع داروهای وی نمودند .
فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران ، ضرب و شتم وحشیانه و انتقال این زندانی سیاسی به سلول انفرادی را محکوم می کند و ازکمیسر عالی حقوق بشر و سایر مراجع بین المللی برای پایان دادن به اعدام و سرکوب زندانیان سیاسی خواهان ارجاع پرونده جنایت علیه بشریت آخوند علی خامنه ای و سایر آخوندهای همدست وی به شورای امنیت سازمان ملل متحد است.
فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران
۱۳ مهر ۹۴برابر با۰۵ اکتبر۲۰۱۵


 گزارش فوق به سازمانهای زیر ارسال گردید
کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل متحد
گزارشگر ویژه حقوق بشر سازمان ملل متحد
سازمان عفو بین الملل


www.hrdai.net
Tel.:0031620720193
طبق قوانین کپی رایت استفاده از گزارشات « فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران » فقط با ذکر منبع آن مجاز است

    


هیچ نظری موجود نیست: