۱۳۹۴ خرداد ۱۶, شنبه

انتقال حداق ۵ زندانی به سلول انفرادی جهت اجرای حکم ضدبشری اعدام


بنا به گزارشات رسیده  به « فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران » حداقل ۵ زندانی از زندان مرکزی کرج جهت اجرای حکم ضدبشری اعدام به سلولهای انفرادی منتقل شدند.
روز شنبه ۱۶ خرداد ماه حداقل ۵ زندانی  از بند ۲ زندان مرکزی کرج جهت اجرای حکم ضدبشری اعدام به سلولهای انفرادی منتقل شدند. سنین آنها بین ۲۵ الی ۳۲ ساله می باشد. اسامی تعدادی از زندانیانی که امروز به سلول انفرادی جهت اجرای  احکام قرون وسطایی اعدام  منتقل شده اند به قرار زیر است:
۱ـ علی فیروز ۲ ـ مسعود علیمردان خانی ۳ ـ سعید زنگنه  ۴ـ اکبر
رژیم  ولی فقیه آخوند علی خامنه ای برای ایجاد  فضای رعب و وحشت در جامعه  بطرز جنون آمیزی به اعدام های جمعی در تمامی نقاط ایران  ادامه می دهد.
فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران ، موج اعدام ها که بطور مستمر و لاینقطع در زندانهای ولی فقیه آخوند علی خامنه ای که بیشتربه  اردوگاههای مرگ تبدیل شده است را به عنوان جنایت علیه بشریت محکوم می کند و از دبیر کل سازمان ملل متحد ،کمیسر عالی حقوق بشر و سایر مراجع بین المللی می خواهد برای متوقف کردن ماشین اعدامهای جمعی در ایران پرونده جنایت علیه بشریت آخوند علی خامنه ای و سایر آخوندهای همدست وی را به شورای امنیت سازمان ملل متحد ارجاع دهند.
فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران
۱۶ خرداد ۹۴برابر با۶ ژوئن ۲۰۱۵ گزارش فوق به سازمانهای زیر ارسال گردید
کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل متحد
گزارشگر ویژه حقوق بشر سازمان ملل متحد
گزارشکر ویژه اعدام سازمان ملل متحد
سازمان عفو بین الملل
www.hrdai.net
Tel.:0031620720193

طبق قوانین کپی رایت استفاده از گزارشات « فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران » فقط با ذکر منبع آن مجاز است

هیچ نظری موجود نیست: