۱۳۹۳ شهریور ۱۹, چهارشنبه

اعدام جمعی و قرون وسطایی حداقل ۵ زندانی در زندان قزل حصار کرجبنا به گزارشات رسیده به « فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران »صبح امروز حداقل ۵ زندانی در زندان قزل حصار کرج به دار آویخته شدند.
صبح امروز چهارشنبه ۱۹ شهریورماه  حداقل ۵ زندانی از سالنهای ۱ و سالن اتباع افغان واحد ۲  زندان قزل حصار کرج به دار آویخته شدند . اکثر آنها جوان هستند و برای اولین بار دستگیر شده بودند .این ۵ زندانی پس از سالهای زندان صبح امروز به دار آویخته شدند.
این ۵ زندانی روز گذشته جهت اجرای حکم قرون وسطایی اعدام از سالنهای مختلف واحد ۲ زندان  قزل حصار کرج به سلولهای انفرادی منتقل شده بودند.
اسامی ۲ تن از اعدام شدگان که برادر بودند به قرار زیر می باشد :
۱ـ سامان خسروی ۲۱ ساله که ۳ سال در سالن ۱ واحد ۲ زندان قزل حصار کرج زندانی بود
۲ـ احسان خسروی ۳۰ ساله وی نیز ۳ سال در سالن ۱ واحد ۲ زندان قزل حصار کرج زندانی بود.
آخوند علی خامنه ای  ولی فقیه رژیم با سیاست اعدام و سرکوب خونین مردم ایران قصد ایجاد رعب و ووحشت در جامعه ایران را دارد و از این طریق سعی دارد  تا مانع حرکتهای اعتراضی مردم برای رسیدن به حقوق اولیه خویش شود.
فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران اعدام جمعی و قرون وسطایی زندانیان در زندان قزل حصار کرج را به عنوان جنایت علیه بشریت محکوم می کند و از کمیسر عالی حقوق بشر و سایر مراجع بین المللی جهت پایان دادن به اعدامها در ایران خواستار ارجاع پرونده جنایت علیه بشریت آخوند علی خامنه ای و سایر آخوندهای همدست وی به شورای امنیت سازمان ملل است.
فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران
۱۹ شهریورماه ۱۳۹۳ برابربا۱۰ سپتامبر ۲۰۱۴

 گزارش فوق به سازمانهای زیر ارسال گردید
کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل متحد
گزارشگر ویژه حقوق بشر سازمان ملل متحد
گزارشگر ویژه اعدام سازمان ملل متحد
سازمان عفو بین المللwww.hrdai.net
Tel.:0031620720193

   

 طبق قوانین کپی رایت استفاده از گزارشات« فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران» فقط با ذکر منبع آن مجاز است

هیچ نظری موجود نیست: