۱۳۹۶ آبان ۱۴, یکشنبه

اعمال سیاست آتش به اختیار آخوند ضدبشر علی خامنه ای توسط رئیس زندان گوهردشت کرج


بنابه گزارشات رسیده به « فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران» ادامه فشارها ، محدودیتها و اذیت  و آزارها علیه زندانیان سیاسی زندان گوهردشت کرج .
فشارها و محدودیتها علیه زندانیان سیاسی زندان گوهردشت کرج از زمان انتقال آنها از سالن ۱۲ به سالن ۱۰ این زندان که کاملا ایزوله می باشد همچنان ادامه دارد.هنگام انتقال زندانیان سیاسی به این سالن تمامی وسایل شخصی آنها توسط زندانبانان ولی فقیه به غارت برده شد و در این سالن نیز از امکانات حداقلی هم محروم هستند. بدنبال این عمل وحشیانه زندانیان سیاسی زندان گوهردشت کرج دست به اعتصاب غذا زدند و خواستار رسیدگی به وضعیت شان و بازگشت تمامی وسایل شخصی خود شدند.
 در این مدت نه تنها شرایط و وضعیت زندانیان سیاسی تغییری نکرده حتی به شکایات آنها به سازمان زندانها در مورد غارت وسایل شخصی شان رسیدگی نشده است . در نهایت ریاست سازمان زندانها به آنها اعلام کرده که زندان متعلق به رئیس زندان است و او هر کاری بخواهد می تواند بکند. یعنی  همان سیاست آتش به اختیاری که علی خامنه ای ولی فقیه رژیم صراحتا به تمامی سازمانها و ارگانهای سرکوبگر رژیم اعلام کرده است و دست آنها را در سرکوب بازگذاشته است. ریاست سازمان زندانها به زندانیان سیاسی گوهردشت گفته است همه چیز را فراموش کنند و پیگیر اموال به غارت رفته شان توسط زندانبانان ولی فقیه نشوند و در ازای آن تنها یک یخچال و یک تلویزیون دریافت و بصورت جمعی از آن استفاده کنند. جالب اینجاست که همین یخچال و تلویزیون هم متعلق به خود زندانیان است که با هزینه شخصی خود خریداری کرده اند و به غارت برده شده و حال می خواهند تحت نام امکانات به آنها بازگردانند.

فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران غارت اموال شخصی زندانیان توسط زندانبانان رژیم ولی فقیه را محکوم می کند و و از کمیسر عالی حقوق بشرو گزارشگر ویژه حقوق بشر در امور ایران و سایر مراجع بین المللی خواستار اقدام فوری و عملی بمنظور پایان دادن به فشارها و محدودیتها علیه زندانیان سیاسی در ایران توسط رژیم ولی فقیه آخوند علی خامنه ای در ایران است. 
 
فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران
۱۴ آبانماه ۱۳۹۶ برابر با ۴ نوامبر۲۰۱۷
گزارش به سازمانهاي زير ارسال گرديد:

دبیر کل سازمان ملل متحد
كميسرعالى حقوق بشر سازمان ملل متحد
گزارشگر ويژه حقوق بشر سازمان ملل متحد در امور ایران
سازمان عفو بين الملل
telegram me/hrdai
Tel.:0031620720193

طبق قوانين كپي رايت استفاده از گزارشات فعالين حقوق بشر و دمكراسى در ايران در صورت ذکر منبع بلامانع می باشد

هیچ نظری موجود نیست: