۱۳۹۵ اسفند ۲۴, سه‌شنبه

شعارهای مرگ بر اصل ولایت فقیه و مرگ بر دیکتاتور زندانیان سیاسی در جریان برگزاری چهارشنبه سوری در زندان گوهر دشت کرج


بنا به گزارش ارسالی  به « فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران » زندانیان سیاسی زندان گوهردشت کرج مراسم چهارشنبه سوری خود را  علیرغم محدودیتهای شدید بازجویان وزارت اطلاعات برگزار نمودند و شعارهای طنین انداز مرگ بر اصل ولایت فقیه و مرگ بر دیکتاتور را سر دادند.
بازجویان  اطلاعات سپاه پاسداران  ولی فقیه آخوند ضد بشر علی خامنه ای برای جلوگیری از برگزاری مراسم چهار شنبه سوری زندانیان سیاسی  اقدام به بستن  هواخوری سالن ۱۲ نمودند و فکر می کردند با این عمل  غیر انسانی مانع از برگزاری مراسم ملی چهارشنبه سوری زندانیان سیاسی خواهند شد.
زندانیان سیاسی با عزمی  جزم در درون سالن ۱۲ بند ۴ زندانی گوهردشت کرج اقدام به روشن کردن آتش   و شروع به پریدن بر روی آن نمودند و همزمان با پریدن بر شعله های آتش یک صدا فریاد مرگ به اصل ولایت فقیه و مرگ بر دیکتاتور را فریاد زدند و با این فریادها نحوست و پلیدی سال که آخوندهای ضدبشر هستند  را به آتش سوزان  سپردند و با گام های  استوار بسوی بر کندن ریشه تباهی و فساد و ویرانگری یعنی آخوندهای ضدبشر پیش می رفتند. شعارهای زندانیان به حدی بلند و رسا  بود که تمامی زندان را فراگرفته بود و زندانبانان ولی فقیه را به وحشت و حراس انداخته بود.
زندانیان سیاسی باردیگر علیرغم رنج و مشقت و و محدودیتهای ضدبشری  عومل آخوندهای ضدبشر در زندان از مراسم چهارشنبه سوری پاسداری کردند و باردیگر آخوندهای خونریز را خوار حقیر نمودند.
فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران
۲۵ اسفند ۱۳۹۵ برابر با۱۴ مارس ۲۰۱۷

گزارش به سازمانهاي زير ارسال گرديد:
كميسرعالى حقوق بشر سازمان ملل متحد
گزارشگر ويژه حقوق بشر سازمان  سازمان ملل متحد در امور ایران
گزارشگر ویژه اعدام سازمان ملل متحد
سازمان عفو بين الملل
telegram me/hrdai
Tel.:0031620720193

طبق قوانين كپي رايت استفاده از گزارشات فعالين حقوق بشر و دمكراسى در ايران در صورت ذکر منبع بلامانع می باشد

هیچ نظری موجود نیست: