۱۳۹۲ خرداد ۲۸, سه‌شنبه

سر دادن شعار مرگ بر دیکتاتور در نقاط مختلف تهرانبنابه گزارشات رسیده به « فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران» در نقاط  مختلف و بخصوص نقاط مرکزی شهر تهران جوانان اقدام به سر دادن شعارهای ضد حکومتی بخصوص مرگ بر دیکتاتورنمودند.
غروب روز سه شنبه ۲۸ خرداد ماه مردم و بخصوص جوانان در تهران و سایر شهرستانها بمناسبت پیروزی تیم ملی فوتبال اقدام به جشن و پایکوبی نمودند و پس از مدتی این تجمعات به سرعت به اعتراض علیه رژیم ولی فقیه تبدیل شد.
جوانان در این اعتراضات اقدام به سر دادن شعارهای ضد دولتی از جمله مرگ بر دیکتاتور و غیره  نمودند. مناطقی که تا ارسال این گزارشات اعتراضات گسترده در آن ادامه دارد عبارتند از: گیشا، پارک وی ، میدان ونک ، میدان هفت تیر و سایر نقاط تهران می باشد.
نیروهای سرکوبگر ولی فقیه در مقابل این اعتراضات گسترده غافلگیر شده اند از لحظاتی پیش اقدام به یورش به سوی جوانان معترض نمودند و وحشیانه جوانان را مورد ضرب و جرح قرار دادند و همچنین تعدادی را دستگیر نمودند. اما جوانان بعد از اینکه مود یورش قرارمی گیرند پراکنده می شوند و در دسته های ۲۰۰ نفره  اقدام به سردادن شعار علیه رژیم ولی فقیه می کنند.
علیرغم حضور گسترده نیروهای سرکوبگر ، اعتراضات بصورت گسترده ادامه دارد.
همچنین گزارشهایی از شهرهای مختلف حاکی از اعتراضات مردم می باشد.

فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران
۲۹ خرداد ۱۳۹۲
www.hrdai.net
Tel.:0031620720193

هیچ نظری موجود نیست: