۱۳۹۶ شهریور ۱۵, چهارشنبه

بیانیه تشکر زندانیان سیاسی خطاب به حمایت کنندگان بین المللی و داخلی


بیانیه زندانیان سیاسی در اعتصاب غذای زندان گوهردشت کرج  که جهت انتشار و ارسال به سازمانهای حقوق بشری در اختیار « فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران » قرار داده شده است . به قرار زیر می باشد :
هموطنان عزیز ، همدردان، پشتیبانان از سراسر جهان،
در روزهای پر تلاطم و در میان دردهای ناشی از ظرب و شتم و یورش های وحشیانه برای پایمال کردن ابتدایی ترین حقوقمان ، آنچه که قوت قلبمان میشد پیام های دلگرم کننده ای بود که اقشار مختلف هموطنان نپار ما  میکردند و حمایتهای شجاعانه  کنشگران حقوق بشر ـ سیاسیـ مدنی ، پارلمانها و سازمانهای مدافع حقوق بشر  که نسبت به اعتصاب غذای ما ابراز داشتند .
از همه دوستان ، یاران درد آشنای داخل و یاران زندانیان سیاسی در خارج از کشور و بخصوص پارلمانترهای کشورهای مختلف که در روزهای تاریک به یاری ما  شتافتند و صدای ما را به گوش دنیا رساندند کمال تشکر را داریم .
ما بخصوص از  به توجه به اطلاعیه پارلمان اروپا که از ما خواسته اند در دومین ماه به اعتصاب غذا ادامه ندهیم و قول داده اند از طریق مراجع بین المللی خواستهای ما را دنبال کنند و حمایت کنندگانی که عهد نمودند پژواک رسای صدایمان باشند و بویژه عفو بین الملل و گزارشگران حقووق بشر در سازمان ملل ، از امروز اعتصاب غذای خود را به روزه اعتراضی تبدیل می کنیم و هم چنان پیگیر تمام مطالبات خود هستیم و مطمئنیم ایستادن شما عزیزان در کنارمان، ما را در رسیدن به حقوق پر توان تر می کند.
زندانیان سیاسی اعتصابی زندان رجایی شهر
۱۶ شهریور ۱۳۹۶


telegram me/hrdai
Tel.:0031620720193

طبق قوانين كپي رايت استفاده از گزارشات فعالين حقوق بشر و دمكراسى در ايران در صورت ذکر منبع بلامانع می باشد

هیچ نظری موجود نیست: