۱۳۹۶ اردیبهشت ۱۹, سه‌شنبه

انتقال ۲ زندانی به بند دربسته ۱۰ زندان گوهردشت کرج به منظور تحت فشار قرار دادن آنها


بنابه گزارشات رسیده به « فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران » انتقال ۲ زندانی با فریب و رفتاری غیر انسانی و وحشیانه از بند ۴ به سلولهای انفرادی بند ۱۰ زندان گوهردشت کرج .
روز سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ماه زندانیان رسول حردانی و فرهنگ پور منصوری را تحت عنوان اینکه مدیریت زندان آنها را فرا خوانده است از بند ۴ خارج نمودند و پس از آن بدون هیچ دلیلی این ۲ زندانی را به بند ۱۰  که بندی در بسته در زندان گوهردشت کرج است منتقل کردند. در این بند باندهای مافیایی زندان حضور دارند و مردانی رئیس زندان این باندهای مافیایی را برای سرکوب و حتی حذف فیزیکی زندانیان معترض به کار می برد.
زندانی فرهنگ پورمنصوری نسبت به برخورد وحشیانه  فردی به نام قبادی مدیر داخلی زندان گوهردشت کرج  که اخیراً از زندان اوین به زندان گوهردشت کرج منتقل شده است، اعتراض نمود که مورد بدرفتاری این فرد قرار گرفت.
از طرفی دیگر باند مافیایی زندان اقدام به ضرب و شتم زندانی نادر محمدی در بند ۲ زندان گوهردشت کرج نمودند. این زندانی   توسط قبادی مورد تهدید قرار گرفت و سپس به بند دربسته ۱۰ منتقل گردید.
قبادی از شکنجه گران بی رحم و قصی القلب می باشد که از بدو ورود به زندان گوهردشت کرج شروع به اذیت و آزار و رفتارهای غیر انسانی علیه زندانیان نمود.
فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران، انتقال زندانیان رسول حردانی و شهرام پورمنصوری  به بند ۱۰ زندان گوهردشت کرج به منظور تحت فشار قرار دادن آنها را محکوم می کند و از کمیسر عالی حقوق بشر و سایر مراجع بین المللی خواهان اقدامات عملی برای پایان دادن به جنایت علیه بشریت در ایران توسط آخوند علی خامنه ای ولی فقیه رژیم است.
فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ برابر با۰۹ می ۲۰۱۷
گزارش به سازمانهاي زير ارسال گرديد:
كميسرعالى حقوق بشر سازمان ملل متحد
گزارشگر ويژه حقوق بشر سازمان  سازمان ملل متحد در امور ایران
سازمان عفو بين الملل
telegram me/hrdai
Tel.:0031620720193

طبق قوانين كپي رايت استفاده از گزارشات فعالين حقوق بشر و دمكراسى در ايران در صورت ذکر منبع بلامانع می باشد

هیچ نظری موجود نیست: