۱۳۹۵ اردیبهشت ۴, شنبه

رژیم ولی فقیه یک زندانی را در زندان مرکزی زاهدان به دار آویخت


بنابه گزارشات رسیده به «فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران » صبح امروز حداقل یک زندانی  در زندان مرکزی زاهدان به دار آویخته شد .
روز شنبه ۴ اردیبهشت ماه زندانی جواد سنجی ۲۵ ساله که ۵ سال در بند ۸ زندان مرکزی زاهدان زندانی بود در یک اقدام قرون وسطایی به دار آویخته شد .این زندانی به اتهام داشتن مواد مخدر اعدام گردید .
این زندانی را روز پنجشنبه ۲ اردیبهشت ماه به سلول انفرادی بند قرنطینه شکنجه گاه زندان مرکزی زاهدان منتقل  و همزمان تمامی ارتباطات زندان را  قطع نمودند.
در طی روزهای اخیر ، رژیم ولی فقیه مجددا موجی از اعدام در زندانهای مشهد، زندان اصفهان( اعدام  ۵ زندانی)  ، زندان گوهردشت کرج( ۸ زندانی) ، زندان رشت و سایر زندان ها به راه انداخته است .
رژیم ولی فقیه برای ایجاد رعب و وحشت در جامعه و تن ندادن به خواسته های به حق  اقشار مختلف مردم ایران که بطور روزانه دست به اعتصاب و اعتراض می زنند موج جدید اعدام های ضدبشری را شروع نموده است . سیاست اعدام و سرکوب خونین مردم ایران توسط آخوند علی خامنه ای ولی فقیه رژیم تعیین می شود و این سیاست ضدبشری و قرون وسطایی توسط آخوند صادق لاریجانی  جنایتکار علیه بشریت که در لیست بین المللی ناقضین حقوق بشر در ایران است مورد تایید و دستور اجرای آن را صادر می نماید.
    فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران، اعدام های جمعی و مستمر در زندانهای آخوند علی خامنه ای ولی فقیه رژیم به منظور ایجاد فضای  رعب و وحشت در جامعه  را محکوم می کند و از کمیسر عالی حقوق بشر و سایر مراجع بین المللی برای پایان دادن به اعدام و سرکوب خونین مردم ایران و کشتار در منطقه  خواستار ارجاع پرونده آخوند علی خامنه ای جنایتکار علیه بشریت و جنایتکار جنگی و آخوندهای همدست وی به شورای امنیت سازمان ملل متحد است.

فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران
۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ برابر ۲۳ آوریل  ۲۰۱۶گزارش فوق به سازمانهای زیر ارسال گردید:
کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل متحد
گزارشگر ویژه حقوق بشر سازمان ملل متحد
گزارشگر ویژه اعدام سازمان ملل متحد
سازمان عفو بین الملل


www.hrdai.net
Tel.:0031620720193

طبق قوانین کپی رایت استفاده از گزارشات « فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران » فقط با ذکر منبع آن مجاز است

هیچ نظری موجود نیست: