۱۳۹۳ بهمن ۲۷, دوشنبه

انتقال حداقل ۶ زندانی از زندانهای مختلف کرج به سلول انفرادی جهت اجرای حکم ضد بشری اعدام


بنابه گزارشات رسیده به «فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران » انتقال حداقل ۳ زندانی از زندان قزل حصار کرج و ۳ زندانی از زندان مرکزی کرج به سلولهای انفرادی جهت اجرای حکم ضد بشری اعدام .
صبح امروز دوشنبه ۲۷ بهمن ماه حداقل ۳ زندانی از واحد ۲ سالن ۲ زندان قزل حصار کرج به سلولهای انفرادی به منظور اجرای حکم غیر انسانی و قرون وسطایی اعدام به سلولهای انفرادی این زندان منتقل شده اند. اسامی این ۳ زندانی عبارتند از :
۱ـ وحید لعلع آبادی ۳۳ ساله ،متاهل و دارای ۱ فرزند، وی ۵ سال است که در زندان بسر می برد.
۲ـ ایوب فرهادی ۳۳ ساله ، متاهل و دارای ۱ فرزند، وی نیز مدت ۵ سال است که در زندان بسر می برد.
۳ـ امیر داودی ۳۹ ساله ، ۹ سال است که در زندان بسر می برد.
همزمان تعداد نامشخصی از زندانیان نیز از سالن های دیگر واحد ۲ زندان قزل حصار کرج جهت اجرای حکم اعدام به سلولهای انفرادی منتقل شده اند. به محض اطلاع از اسامی آنها به آگاهی عموم خواهد رسید. همزمان با انتقال این زندانیان به سلول انفرادی خانواده های آنها در مقابل زندان قزل حصار کرج تجمع کرده و خواستار توقف اجرای حکم اعدام عزیزان خود هستند.
از طرفی دیگر گزارشها حاکی از آن است که ۳ زندانی از زندان مرکزی کرج نیز به سلولهای انفرادی جهت اجرای حکم ضد بشری اعدام منتقل شده اند.
 فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران انتقال حداقل ۶ زندانی از زندانهای مختلف کرج به سلولهای انفرادی جهت اجرای حکم غیر انسانی و قرون وسطایی اعدام را محکوم می کند و از کمیسر عالی حقوق بشر و سایر مراجع بین المللی خواستار ارسال پرونده جنایت علیه بشریت رژیم ولی فقیه آخوند علی خامنه ای به شورای امنیت سازمان ملل متحد به منظور توقف کشتارها در ایران است.

فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران
۲۷ بهمن ۹۳ برابر با۱۶ فوریه ۲۰۱۵
 گزارش فوق به سازمانهای زیر ارسال گردید
کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل متحد
گزارشگر ویژه حقوق بشر سازمان ملل متحد
گزارشگر ویژه اعدام سازمان ملل متحد
سازمان عفو بین الملل
www.hrdai.net
Tel.:0031620720193
طبق قوانین کپی رایت استفاده از گزارشات « فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران » فقط با ذکر منبع آن مجاز است

 


هیچ نظری موجود نیست: